Paskutiniai ataskaitiniai susirinkimai Veiveriuose ir Prienuose

0
641

Birželio 12 d. Prienų savivaldybės komanda lankėsi Veiverių krašte. Pusdienis buvo skirtas ne tik apylinkių, kelių, viešųjų erdvių apžiūrai, bet ir susitikimams su gyventojais.

Savivaldybės vadovai lankėsi Puziškių, Patašinės, Tarputiškių, Padrečių, Mažųjų Zariškių kaimuose, Skriaudžiuose, Veiverių kapinėse, rekonstruojamame Veiverių parke. Savivaldybės komanda su seniūnaičiais kalbėjo apie Skriaudžių pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus aplinką.

Apžiūrėtas įvažiavimas, takeliai. Tiek aikštelei, tiek ir pačiam įvažiavimui reikalingas remontas, atsiradę duobių, kurios palijus tampa didelėmis balomis. Šaligatvių plytelės nelygios, todėl pavojingos ir nepatogios vaikams. Nutarta perduoti informaciją Statybų ir ekonominės plėtros skyriui, kad suplanuotų remonto darbus.

Veiveriuose vykusiame seniūno ataskaitiniame susirinkime dalyvavo daug gyventojų, tarybos narių. Vyko aktyvios diskusijos, gyventojai kėlė klausimus dėl kelių, ženklų, perėjų, namų renovacijos, Skriaudžių muziejaus, vandentiekio ir nuotekų tinklų. Bendruomenių nariai vienas kitąragino ne tik kritikuoti, bet ir patarti.

Paskutinis Prienų r. seniūnijų ataskaitinis susirinkimas įvyko birželio 15 d. Prienuose. Prieš susirinkimą Savivaldybės komanda nuvyko susitikti su Statybininkų g. esančio daugiabučio gyventojais. Susirinkusieji dėkojo už sutvarkytą automobilių stovėjimo aikštelę, taip pat prašė atnaujinti ir šaligatvį prie namo.

Meras paaiškino, kad eilėje laukia daug bendrojo naudojimo takų ir šiuo metu lėšos bus skiriamos jų remontui. Į susitikimą merą su komanda pakvietė ir Šaltinių g. gyventojai. Jie teigė, kad šalia gatvės tekančio upelio pralaidai reikalingas atnaujinimas. Sutarta informuoti specialistus ir pralaidą sutvarkyti. Taip pat kalbėta apie numatytą kelio remontą. Gyventojai prašė išasfaltuoti ir šoninę gatvelę. Specialistams įvertinus kelio dangą bus bandoma ieškoti galimybės atlikti sutvirtinimo darbus, taip pagerinant kelio būklę. Šaltinių g. gyventojai prašė sutvarkyti bendrojo naudojimo sklype esančius medžius bei krūmus. Žmonės pažadėjo erdvę prisižiūrėti patys, įsirengti poilsio vietą laisvalaikiui.

Į susitikimą su Savivaldybės vadovais ir specialistais gausiai susirinkę Vytauto g. 27 namo gyventojai nerimavo dėl namo rūsių. Jų teigimu, po namo renovacijos situacija pablogėjo, rūsius pradėjo semti vanduo. Susitikime dalyvavęs „Prienų butų ūkio“ direktorius A. Valatka sakė žinantis problemą ir ieškantis sprendimų, nes lyjant pakyla gruntiniai vandenys, o šalia tekančio upelio vandens lygis yra aukščiau. Bus bandoma valyti upelio pralaidą, sutvarkyti nuolydį, kad vanduo iš rūsių lengviau pasišalintų.

Po susitikimų su gyventojais įvyko susirinkimas su bendruomenių pirmininkais ir seniūnaičiais, kurie uždavė klausimus, diskutavo su meru, jo komanda ir tarybos nariais. Prienų seniūnės pavaduotoja A. Lukšaitė pristatė seniūnės ataskaitą, papasakojo apie 2022 metais atliktus darbus. Dauguma darbų tęsiami ir šiais metais – prižiūrimos gatvės ir kelkraščiai, atnaujinamos stovėjimo aikštelės, pjaunami medžiai, tvarkomos viešosios erdvės, gerinamas gatvių apšvietimas.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai