Pasitarimas su seniūnais

0
197

Birželio 12 d. vykusiame pasitarime su seniūnais aptarti klausimai, susiję su apylinkių rinkimų komisijų darbu (patalpų vieta, aprūpinimu ir kt.) ruošiantis Seimo rinkimams, nuotekų įrengimo kompensavimu, gyvenamosios vietos deklaravimu.

Savivaldybės meras A. Vaicekauskas priminė, kad prasidėjus vasarai ypač didelį dėmesį reikia skirti kelių ir pakelių priežiūrai, kelių remontui, asfalto duobių taisymui, reikalauti iš rangovų atlikti darbus kokybiškai ir laikantis terminų, taip pat nepalikti be priežiūros jau suremontuotų kelių pakelių, kad jos neapaugtų krūmais.

Pernai Prienų rajono savivaldybės taryba patvirtino pagalvės mokestį (kuris siekia 1 eurą) už naudojimąsi rajono viešąja turizmo ir poilsio infrastruktūra, tačiau mokestį į savivaldybės biudžetą moka ne visos apgyvendinimo paslaugas teikiančios kaimo turizmo sodybos ir verslo įmonės, todėl seniūnai buvo paprašyti informuoti jų savininkus apie šį mokestį.

Pasitarimo metu kalbėta apie galimybes Savivaldybei dalyvauti kitais metais Aplinkos ministerijos jungtiniame projekte dėl Sosnovskio barščių ir šliužų naikinimo ir kontrolės, domėtasi apleistų sklypų kontrole ir vertinimu, individualių nuotekų įrenginių įrengimo išlaidų kompensavimo tvarkos aprašo įgyvendinimu ir kompensavimo mechanizmo nauda gyventojams, gyventojų vietos deklaravimo problemomis, kalbėta kitais seniūnams aktualiais klausimais.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai