Pasitarimas su Ašmintos gyventojais dėl vandens bokšto perėmimo

0
2621

Gegužės 28 d. Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas, administracijos direktorė J. Zailskienė ir Pakuonio seniūnas A. Keturakis dalyvavo susitikime su Ašmintos kaimo gyventojais. Susitikimo tikslas – išspręsti klausimą dėl vandentiekio bokšto perėmimo, eksploatacijos ir geriamojo vandens tiekimo kaimo gyventojams.

Problema paaštrėjo po vandens bokšto savininko mirties, kada teises į bokštą perimsiantys naujieji paveldėtojai išreiškė norą bokštą parduoti arba, neatsiradus norinčiųjų pirkti, toliau netiekti gyventojams geriamojo vandens, nes dalis vandens vartotojų yra skolingi arba už paslaugą nemoka visiškai. Susitikime gyventojai buvo kviečiami diskutuoti, ieškoti bendro sutarimo ir problemos sprendimo būdų.

Savivaldybės meras pasiūlė vieną iš alternatyvų – bendruomenei susitarti ir pačiai toliau eksploatuoti vandens tinklus bei rūpintis vandens tiekimu. Pasak mero, Savivaldybė taip pat ištiestų pagalbos ranką. Kita galimybė – gyventojams atsiskaičius, vandens bokštą išpirktų Savivaldybė ir perleistų jo eksploatavimą bei paslaugų teikimą pavaldžiai įmonei UAB „Prienų vandenys“. Balsuodami gyventojai pritarė pastarajam pasiūlymui. Meras ir administracijos direktorė paragino skolingus už paslaugą gyventojus skubiau atsiskaityti su savininkais ir problemą išspręsti taikiai ir sklandžiai.

Susitikime Savivaldybės vadovai atsakė gyventojams ir į kitus klausimus. Administracijos direktorė patikino, kad šiais metais bus išasfaltuota kelio atkarpa iki Ašmintos daugiafunkcio centro.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai