Pasitarimai su Savivaldybės valdomų įmonių vadovais

0
299

Praėjusią savaitę vyko mero Alvydo Vaicekausko inicijuoti susitikimai su Savivaldybės valdomų įmonių vadovais. Susitikimuose dalyvavo ir mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė, administracijos direktorė Jūratė Zailskienė, pavaduotojas Algis Marcinkevičius, skyrių vadovai bei specialistai.

Su UAB „Prienų butų ūkis“ vadovu Algiu Valatka aptarti daugiabučių modernizavimo (atnaujinimo), miesto apželdinimo planavimo ir kiti klausimai. Galima pasidžiaugti, kad daugiabučių atnaujinimas vyksta sparčiai ir mieste belikę tik keletas didesnių neatnaujintų namų. Anot direktoriaus, pamažu pradedami renovuoti ir mažesni mūriniai bei mediniai daugiabučiai gyvenamieji namai.

Direktorius A. Valatka pasidalino planais priimti apželdinimo specialistą, kuris rūpinsis apželdinimu, augalų užsakymu ir priežiūra. Šiuo klausimu bus bendradarbiaujama su Savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus specialistais.

UAB „Prienų šilumos tinklai“ direktorius Ramūnas Blaževičius pristatė įmonės veiklos rezultatus ir pasiruošimo šildymo sezonui darbus bei ateities planus. Direktorius pažymėjo, kad šildymo sezonui aktyviai ruošiamasi: tikrinamos ir tvarkomos šildymo sistemos, katilinės, tikrinami ir keičiami įvadiniai šilumos ir karšto vandens skaitikliai, šalinamos įvairios problemos. Pabrėžta taip pat, kad įmonė sudaro sutartis su verslo atstovais dėl centralizuoto šilumos ir karšto vandens tiekimo, studijuoja galimybes plėsti paslaugas, pavyzdžiui, pelenų tiekimo ūkininkams, bei svarsto parduoti nereikalingus objektus. Savivaldybės meras paragino įmonę parduoti nereikalingą turtą, o netinkamus pastatus nugriauti.

Kaip paminėjo UAB „Prienų vandenys“ direktorius Rimantas Ignatavičius, įmonė šiuo metu vykdo penkis ES struktūrinių fondų lėšomis finansuojamus vandentvarkos projektus Stakliškių ir Prienų seniūnijose, įmonės lėšomis atnaujina trasas, nuosekliai planuoja kitų metų darbus, įsigyja darbams įrangos, atlieka objektų inventorizaciją ir nuosekliai planuoja visą informaciją sukelti į elektroninę erdvę, renka informaciją apie gyventojus, norinčius prisijungti prie centralizuotų vandens tiekimo ir nuotekų tinklų. Pasak direktoriaus, besikreipiančių yra ir kuo daugiau jų bus, tuo didesnė tikimybė įmonei gauti finansavimą projektams įgyvendinti.

UAB „Prienų vandenys“ aktyviai dirba, siekdama užkirsti kelią nuotekų tvarkymo pažeidimams ir siūlydama gyventojams lanksčias prisijungimo prie centralizuotų nuotekų tvarkymo tinklų sąlygas, plečia paslaugas. Gyventojai jau pradėjo naudotis įmonės siūlomomis mokamomis paslaugomis – geriamojo vandens pristatymo, prijungimo prie vandens ir nuotekų tinklų ir kt.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai