Paprienės bendruomenė atidengė Knygų namelį

0
3020

Balandžio 21 d. Paprienės bendruomenė atidengė Knygų namelį. Mintis, brandinta daugiau nei metus, pagaliau įgyvendinta!

Per oficialų Knygų namelio atidarymą papasakota atsiradimo istorija – kaip mintis kilo bendruomenės nariui Pranui Marčiulaičiui, kaip Stasys Visockas gamino namelį, kaip Jūratė ir Rimvydas Zailskai surado dažus, kuriais dailininkas Dainius Jurevičius žaismingai apipavidalino namelį. „Kolektyviškai rinkome vietą nameliui. Galiu pasakyti, kad šio namelio atsiradimas – puikus mūsų bendruomeniškumo pavyzdys“, – pasidžiaugė pirmininkė Jūratė. Džiugu, kad Knygų namelį, palinkėdamas tolimesnės sėkmės, padėjo atidengti Prienų r. savivaldybės mero pavaduotojas Algis Marcinkevičius ir Prienų seniūnas Algimantas Matulevičius.

Paprienėje atidarytas Knygų namelis – ateikite paskaityti, atneškite jau perskaitytą ir pasiimkite patikusią knygą, laikraštį ar žurnalą.

Tą patį vakarą Prienų ligoninės lauko salėje vyko ir mūsų bendruomenės ataskaitinis susirinkimas. Buvo išklausytos veiklos ir finansų ataskaitos, aptarti artimiausi darbai ir renginiai. Padėkojome pagrindiniams partneriams ir rėmėjams – Prienų rajono savivaldybei, VšĮ Prienų ligoninei ir jos direktorei Jūratei Milaknienei, Prienų seniūnijos kolektyvui, sveikuolių klubui „Versmenė“ ir jos pirmininkei Leonorai Kalantienei. Susirinkime dalyvavusi Prienų globos direktorė Inga Barkauskienė padėkojo mūsų bendruomenės narei, seniūnaitei Stasei Dumalakienei, kuri su vyru padėjo surasti pradingusį gyventoją.

O susirinkimo pabaigoje puikų koncertą padovanojo svečiai iš Vilkaviškio – pagyvenusių žmonių klubas „Rudenėlis“, kurio pirmininkė Danutė Akucevičienė dar ir pakvietė mūsų bendruomenę atvykti į kitais metais vyksiančias Pasaulio vilkaviškiečių dienas.

Paprienėje atidarytas Knygų namelis – ateikite paskaityti, atneškite jau perskaitytą ir pasiimkite patikusią knygą, laikraštį ar žurnalą.

Paprienės bendruomenės informacija

 

Komentarai

komentarai