Paminėta Kūno kultūros ir sporto diena

0
377

Šeštadienį, spalio 1 d., paminėta Kūno kultūros ir sporto diena. Nuo pat ryto Prienų sporto arenoje ir jos prieigose šurmuliavo sporto šventė, į kurią susirinko daugiau nei du šimtai rajono jaunųjų sportininkų.

Gausiai susirinkusią sporto bendruomenę pasveikino Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas. „Jei prieš aštuonerius metus man siuntėte nuotraukas, kaip mėtote kamuolį į pintinę, o futbolo kamuolį gainiojate po balas, tai šiandien turime puikias sąlygas sportuoti ir rengti net ir respublikines bei tarptautines varžybas“, – sakė meras, palinkėdamas visiems gražios sporto dienos ir sėkmės varžybose.

Sporto šventės metu vyko krepšinio 3 prieš 3, futbolo varžybos, dešimtys sportininkų varžėsi stalo ir lauko teniso, irklavimo „Concept“ treniruokliais, smiginio, biliardo (pulo) rungtyse, beveik aštuoniasdešimt jaunųjų plaukikų – plaukimo takeliuose. Nugalėtojus pasveikino ir apdovanojimus įteikė Prienų r. savivaldybės mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas ir Kūno kultūros ir sporto centro direktorius Audronius Deltuva.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai