Padėkos vakaras savivaldybės rėmėjams ir konkurso „Sukurta Prienų krašte“ nugalėtojų apdovanojimai

0
1300

Sausio 16 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyko tradicinis mero Alvydo Vaicekausko inicijuotas padėkos vakaras, skirtas Prienų r. savivaldybės rėmėjams. Į padėkos vakarą atvyko daug mūsų krašto verslininkų, įmonių ir įstaigų vadovų. Tai graži proga vieni kitiems padėkoti už bendradarbiavimą, pagalbą ir prisiminti nuveiktus darbus.

Sveikindamas susirinkusiuosius, A. Vaicekauskas pasidžiaugė, kad rajone yra gausus būrys patyrusių, stiprių, taip pat jaunų, energingų, savo produkcija Lietuvoje ir kitose šalyse žinomų verslininkų, padėkojo jiems už finansinį indėlį į savivaldybės biudžetą bei visų kartu nuveiktus darbus, nuolatinę paramą seniūnijoms, mokykloms, bendruomenėms. Visiems vakaro dalyviams Savivaldybės vadovas palinkėjo dar dosnesnių, įdomesnių metų, pasisekimo veiklose ir asmeniniame gyvenime.

Šventinio vakaro dalyviams buvo pristatytas trumpas filmas apie svarbiausius 2019-ųjų metų Savivaldybės darbus, pasiekimus, bendradarbiavimą su verslu, įgyvendintus ir įgyvendinamus projektus.

Padėkos vakare dalyvavo ir sveikinimo žodį tarė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) prezidentas Zigmantas Dargevičius, įmonės „Taneta“ valdybos pirmininkas Benjaminas Žemaitis. Svečiai padėkojo Savivaldybės merui ir jo komandai už naujas gražias iniciatyvas, verslo ir savivaldos ryšių stiprinimą.

Vienas iš šio bendradarbiavimo gerųjų pavyzdžių – jau antrą kartą Prienų rajono savivaldybės ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų skelbtas konkursas ,,Sukurta Prienų krašte“, kurio tikslas – skatinti lietuviškų, aukštos kokybės, inovatyvių, išskirtinių, galinčių konkuruoti Lietuvos bei užsienio rinkose paslaugų kūrimą, produktų gamybą bei vartojimą ir verslo plėtrą Prienų rajone.

Konkurso komisija, kurią sudarė UAB „Ekofrisa“ direktorė Lina Dužinskienė, UAB „Gyvenimas“ direktorė ir laikraščio vyr. redaktorė Ramutė Šimukauskaitė, MB „Aroma Rex“ direktorius Rimvidas Skorupskis, Prienų r. savivaldybės mero patarėja Agnė Dargužienė, Savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Zailskienė ir Savivaldybės administracijos Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus vedėjas Tomas Žvirblys, vertino pateiktas paraiškas pagal gaminio (paslaugos) išskirtinumą, unikalumą, kokybę, apdovanojimus parodose ir mugėse bei draugiškumą aplinkai.

Padėkos vakaro metu buvo apdovanoti šio konkurso dalyviai ir nugalėtojai. Apdovanojimus įteikė Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Z. Dargevičius.

Konkurso dalyvio sertifikatu ir Prienų r. savivaldybės dovanomis apdovanota UAB „Wilara“ (vadovas Gediminas Olsevičius). Apdovanojimas skirtas už įmonėje sukurtas ir ištobulintas atakiavimo stakles AWO-1. UAB „Wilara“ – viena pagrindinių bitininkystės reikmenų įmonių Lietuvoje, turinti didžiausią Baltijos šalyse prekių bitininkams parduotuvę ir gausiausią pasiūlą. Įmonėje sukurtos atakiavimo staklės AWO-1 skirtos atakiuoti rėmeliams su medumi prieš dedant juos į medsukį. Apdovanojimą iš mero rankų priėmusi G. Olsevičiaus žmona Danutė dėkojo Savivaldybei ir komisijai už įmonės darbo įvertinimą, palaikymą ir gražų bendradarbiavimą. Visai Savivaldybės komandai – merui, administracijai, specialistams ji padėkojo už besikeičiantį miestą, atnaujinamas viešąsias erdves, kitus puikius įgyvendinamus projektus.

Konkurso nugalėtoju pripažinta AB „Išlaužo žuvis“, pristačius konkursui naminį virtos žuvies vyniotinį ir šaltai rūkytą karpio filė. Abu gaminiai pelnė 2018 metais aukso medalius: naminis virtos žuvies vyniotinis – parodoje „AgroBalt 2018“ už dėmesį sveikai mitybai, šaltai rūkyta karpio filė – parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2018“. Pažymėtina, kad bendrovė gaminius ruošia tik iš įmonės tvenkiniuose užaugintos žuvies, o šaltai rūkytą karpio filė – tik iš ne mažiau kaip septynerių metų amžiaus karpio.

AB „Išlaužo žuvis“ direktorius Darius Svirskis už naminį virtos žuvies vyniotinį ir šaltai rūkytą karpio filė apdovanotas konkurso pagrindiniu prizu AITVARAS ir nugalėtojo sertifikatu. Kaip ir praėjusiais metais, prizą sukūrė Prienų krašto kalvis Martynas Breikštas.

Oficialiosios dalies pabaigoje meras A. Vaicekauskas dar kartą kreipėsi į verslininkus ir visus vakaro svečius, pakviesdamas prisidėti prie vieno iš svarbiausių projektų – poeto Justino Marcinkevičiaus atminimo įamžinimo ir viešosios erdvės su meniniais akcentais įrengimo bibliotekos kiemelyje. Poeto atminimo įamžinimo idėją meras iškėlė prieš keletą metų, buvo atidaryta Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos sąskaita, į kurią buvo kviečiama aukoti. Labai tikimasi, kad šiais – ypatingais (išskirtiniais) – metais, kai minimos poeto 90-osios gimimo metinės, su Savivaldybės, verslininkų ir visų kraštiečių bei poeto asmenybės ir jo kūrybos gerbėjų pagalba poeto atminimas bus įamžintas.

Šventinę vakaro nuotaiką kūrė Prienų kultūros ir laisvalaikio centro vokalinė grupė „Aksomas“, džiazo atlikėjai Laura Budreckytė (vokalas), Vytis Nivinskas (kontrabosas), Andrejus Polevikovas (klavišiniai).

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai