Neblaivus vairuotojas po nesėkmingos odisėjos bandė išsisukti

0
1312

1Liepos 11-ąją apie 17.30 val. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariato (toliau – Prienų r. PK) patruliai gavo pranešimą, kad iš Prienų rajono Išlaužo seniūnijos Kazimiero kaimo išsuko raudonos spalvos automobilis „Renault Megane“, kurį vairuoja galbūt girtas vyras.

Prienų r. PK pareigūnams, važiuojant link įvykio vietos, gautas dar vienas pranešimas, kad „Renault Megane“ stovi su pradurta padanga Prienų rajone, Išlaužo seniūnijoje, Gražučių kaime. Taigi minėtas automobilis buvo pastebėtas stovintis Išlaužo gyvenvietės Žvejų gatvėje. Akivaizdžiai buvo matyti, kad šis automobilis važiavo su pradurta padanga. Kelio važiuojamojoje dalyje mėtėsi padangų likučiai, asfalto dangoje palikta ratlankio pėdsakų. Automobilis stovėjo dešiniajame  kelkraštyje, buvo neužrakintas, užvedimo spynelėje paliktas raktelis. Pareigūnai netrukus pastebėjo, kad netoli esančiame namo kieme girtas vyras kalbėjo su namo šeimininku. Nustatyta, kad tai tas pats „Renault Megane“ automobilio vairuotojas. Bendraujant su A. P., gyvenančiu Kaune, nuo jo sklido stiprus alkoholio kvapas. Teisėsaugininkai nepasiriko – vairuotojui alkoholio kiekio matuokliu jam nustatytas 3,04 promilės girtumas.

A. P., siekdamas išvengti administracinės atsakomybės pagal Lietuvos Respublikos administracinio teisės pažeidimo kodekso 126 str. 4 d. „Transporto priemonių vairavimas, esant vairuotojams neblaiviems arba apsvaigusiems nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų“, Prienų r. PK patruliams tiesiogiai davė 40 eurų kyšį, t. y. pinigus padėjo tarnybiniame automobilyje „Škoda Octavia“, ant alkoholio matuoklio registracijos žurnalo, kuris buvo ant pareigūno kelių. Vairuotojas kelis kartus buvo įspėtas apie gresiančią baudžiamąją atsakomybę, tačiau jam buvo nė motais.

Kauno gyventojui teks atsakyti ir už transporto priemonės vairavimą, esant neblaiviam, ir už tai, kad policijos pareigūnams davė kyšį.

Prienų r. PK informacija

Komentarai

komentarai