„Ne mūsų galioje didūs darbai – tik maži, bet su didele meile”

0
3227

Jau penkerius metus iš eilės Prienų mieste vyksta socialinė akcija „Būk pirmūnas”, kurios metu dovanojamos mokyklinės prekės nepasiturinčių šeimų vaikams.

LSDJS „Prienų skyriaus” nariai kartu su „Revuonos“ pagrindinės mokyklos savanoriais „Būk pirmūnas“ akciją organizavo prekybos centre „Norfa” rugpjūčio 30-31 dienomis. Ši tradicinė akcija kasmet vyksta visoje Lietuvoje.

Kiekvieną kartą stebiuosi žmonių dosnumu, kiekvienas iš mūsų turi gerumo pripildytas širdis, kurios nori juo dalintis su tais, kurie turi mažiau. Pribėgęs mokyklinio amžiaus mažylis, stipriai delne sugniaužęs ištiesė trintuką, kitoje rankoje laikė piešimo sąsiuvinį: „Žinot, aš tai jau viską mokyklai turiu, šiandien galiu pabūti be saldainių, bet jeigu taip parašyta, vadinasi jiems reikia labiau negu man“.

UAB „Andrestos” bei „Old town grill” restorano atstovai padovanojo būsimiems pirmūnams prekių už daugiau nei 200 eurų. Paklausti iš kur kilo idėja prisidėti prie šios akcijos, šyptelėjo: „Apie trejus metus dirbau su šeimomis, kurių mačiau visokių: socialiai remtinų, bet labai mylinčių savo vaikus, kur tėvai neišgali suteikti, net būtiniausių priemonių mažiesiems. Tai yra nedidelė dalis, ką galime padaryti dėl vaikų, kurių šypsenos ar padėkos žodžiai brangesni už viską. Taip pat yra užsilikusių sentimentų iš vaikystės, svajodavau turėti kuprinių su barbėmis, turėti dvipusius flomasterius. Pažiūrėkite, svajonės pildosi!”, – teigia Roberta.

Vežimėlyje tvarkingai stūksojo gražiausios kuprinės išmargintos princesėmis ir lenktyninėmis mašinėlėmis. Mokyklinių priemonių surinkta už maždaug 800 eurų!

Dėkojame LSDP „Prienų skyriaus” nariams, Prienų r. savivaldybės merui A. Vaicekauskui bei visiems geros valios žmonėms, kurie prisidėjo prie būsimų pirmūnų gerovės!

Miglė Kulbušauskaitė

Komentarai

komentarai