Naujuosius mokslo metus pasitiko daugiau nei 3000 Prienų krašto mokinių

0
329

Į naujuosius mokslo metus, pasiruošę įgyti žinių, įgyvendinti išsikeltus tikslus, žengė daugiau nei 3000 Prienų rajono mokinių ir virš 300 mokytojų.

Simboliška, kad Prienų miesto mokyklų bendruomenės kasmet susitinka ant „Žiburio“ kalnelio, kur daugiau nei prieš 100 metų Lietuvos švietėjas, kunigas, kanauninkas Feliksas Martišius pastatė miesto gimnaziją, tapusią šviesos žiburiu visam Prienų kraštui.

Šiemet mokslo metų pradžios iškilmėse dalyvavo Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos, „Revuonos“ pagrindinės mokyklos ir Prienų „Žiburio“ gimnazijos mokiniai, mokyklų vadovai, buvę ir esami mokytojai, Prienų r. savivaldybės, Švietimo pagalbos tarnybos vadovai ir specialistai, mokinių tėveliai, svečiai.

Susirinkusius po bažnyčioje vykusių šv. Mišių pasveikino Prienų r. savivaldybės vadovai: meras Alvydas Vaicekauskas linkėjo moksleiviams išnaudoti visas galimybes semtis žinių ir siekti tikslų, mokytojams – smalsių mokinių, o tėveliams – kantrybės ir bendro sutelkto darbo, mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė – džiugių, prasmingų mokslo metų ir gerų rezultatų, o Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas, be kita ko, palinkėjo kiekvienam gerai jaustis mokykloje, mokytis, mokyti, sužinoti, pažinti, suprasti, išmokti…

Prasmingus žodžius ir dainas skyrė Mokslo ir žinių dienos šventės ant „Žiburio“ kalnelio organizatoriai Prienų „Žiburio“ gimnazijos atstovai. Į savo mokyklas mokiniai ir mokytojai sugrįžo nešini ant kalnelio uždegta simboline ugnimi.

Renginiuose miesto ir rajono mokyklose dalyvavo nemažai svečių. Mokslo metų pradžios šventėje „Ąžuolo“ progimnazijoje ir Skriaudžių pagrindinėje mokykloje dalyvavo meras A. Vaicekauskas, „Žiburio“ gimnazijoje – mero pavaduotoja L. Jakinevičienė, Jiezno gimnazijoje – Administracijos direktorė Jūratė Zailskienė, Balbieriškio ir Išlaužo pagrindinėse mokyklose – direktorės pavaduotojas Algis Marcinkevičius, Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijoje – Tarybos narys Deividas Dargužis, Pakuonio pagrindinėje mokykloje – Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistė Renata Pavlavičienė, Stakliškių gimnazijoje – vyr. specialistė V. Zujienė.

Mokyklos naujuosius mokslo metus pasitiko šviesesnės, jaukesnės. Daugumoje iš jų buvo atliktas didesnis ar mažesnis vidaus patalpų remontas, atnaujinta aplinka, kai kur darbai dar tęsiami.

Linkime visiems mokiniams, mokytojams ir mokyklų darbuotojams sėkmingų, prasmingų, gražių mokslo metų.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai