Naujai išrinktiems seniūnaičiams įteikti pažymėjimai

0
1863

Darbą pradėjo trisdešimt devyni 2023-2027 m. kadencijos Prienų rajono seniūnaičiai. Naujai išrinktus seniūnaičius pasveikino ir pažymėjimus įteikė meras Alvydas Vaicekauskas, vicemerės Jūratė Zailskienė ir Laimutė Jančiukienė. Vadovai linkėjo sėkmės darbe, atstovaujant savo seniūnaitijų gyventojų interesams, aktyvumo, drąsos, glaudaus bendradarbiavimo su seniūnijomis ir savivaldybe.

Į susitikimus buvo kviečiami ir buvę seniūnaičiai, kuriems taip pat padėkota už nuveiktus darbus, pagalbą seniūnijoms. Dalis iš seniūnaičių tęsia darbą naujoje kadencijoje.

Daug gražių žodžių buvusiems ir naujai išrinktiems seniūnaičiams išsakė ir seniūnijų seniūnai.

Išrinktų 2023-2027 metų kadencijai Prienų r. savivaldybės seniūnaičių sąrašas:

Balbieriškio seniūnija: Albertas Šarauskas, Jūratė Juodžiukynienė, Algimantas Siaurukas, Kęstutis Murauskas, Gintarė Čelčikienė.

Išlaužo seniūnija: Tautvydas Žukauskas, Vita Mendelienė, Ona Lebedinskienė.

Jiezno seniūnija: Violeta Povilaitienė; Vidas Šiupšinskas, Dalius Kabašinskas, Jonas Anužis, Angelė Jaruševičienė, Vytautas Bartkus.

Naujosios Ūtos seniūnija: Elena Stadalienė, Mindaugas Alaveckas.

Pakuonio seniūnija: Rima Vilkienė, Kęstas Jankauskas, Edvardas Bingelis.

Prienų seniūnija: Audrius Kadiša, Vilma Malinauskienė, Alvydas Barščevičius, Dalius Juodsnukis, Antanas Bendinskas, Stasė Dumalakienė, Darius Varanavičius.

Stakliškių seniūnija: Juozas Majauskas, Milda Balčiuvienė, Danutė Adamonienė, Vygintas Ramanciuškas, Alma Jurkonienė.

Šilavoto seniūnija: Aldona Ona Baniulienė, Arvydas Šatas, Danutė Liorentienė.

Veiverių seniūnija: Ramunė Celiešienė, Jonas Kvietkauskas, Aldona Grėbliauskienė, Daiva Burovienė, Jolita Kairiūkštienė.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai