Namų renovacija Prienuose įsibėgėja

0
1548

2Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas kartu su administracijos direktoriumi E. Visocku, direktoriaus pavaduotoja R. Zablackiene, patarėja J. Zailskiene  ir Prienų butų ūkio direktoriumi A. Valatka vyko apžiūrėti renovuojamų namų J. Brundzos gatvėje. Ši gatvė Prienuose su kiekviena diena darosi vis gražesnė ir džiugina prieniškius.

Apžiūros metu prisijungė UAB „Sviremsta“, kuri Prienuose jau renovuoja penktą namą, atstovas. Jis trumpai pristatė renovavimo specifiką, papasakojo, kad su gyventojais randa bendrą kalbą ir kartu sprendžia kylančias problemas.

Prienų butų ūkio direktorius A. Valatka papasakojo, kad prasidėjus antrajam renovacijos etapui, parama gyventojams kiek sumažėjo. Tačiau tie, kas tik dabar pradeda renovaciją, nejaučia didelio pabrangimo, nes atsiradus konkurencijai tarp konkursuose dalyvaujančių statybinių organizacijų, kainos mažėja. Tuo pačiu A. Valatka apgailestavo, kad yra tokių namų, kur 19 gyventojų balsuoja už renovaciją, 21 – prieš ir namas lieka nerenovuojamas. Meras A. Vaicekauskas paprašė pasidomėti, kas lemia tokius sprendimus – ar per 1didelė renovacijos kaina, ar kai kurių gyventojų abejingumas ir pabandyti surasti tinkamus visoms pusėms variantus. Juk kuo vėliau prasidės renovacija, tuo jos kaina didės, kai kurie gyventojai neteks socialinių pašalpų, o ir nerenovuojamų namų patrauklumas tikrai tik mažės.

Savivaldybės vadovai nusprendė, kad artimiausiu metu ir toliau vyks apžiūrėti namų, renovuojamų kitų statybinių organizacijų, susitiks su gyventojais, kad išgirstų argumentus už ir prieš renovaciją.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai