Mindaugas Kupšas išsiskyrė su „Vytautu“

0
1560

Mindaugas Kupšas paliko LKL pirmenybių Prienų-Birštono „Vytauto“ komandą ir nusprendė persikelti į antrąją Ispanijos krepšinio lygą.

Apie tai oficialiai paskelbė naujoji Kupšo ekipa Logronjo „CB Clavijo“. Skelbiama, kad kontraktas galios iki sezono pabaigos. Po sezono bus galima pratęsti sutartį, tačiau su tuo turės sutikti abi pusės.

„CB Clavijo“ ekipa antroje lygoje per 21 turą iškovojo 6 pergales ir patyrė 15 nesėkmių bei užima penkioliktąją vietą.

Šį sezoną 25-erių metų 217 cm ūgio Kupšas LKL pirmenybėse vidutiniškai per 15 minučių pelnydavo po 9,3 taško, atkovodavo po 4,3 kamuolio, atlikdavo po 1 rezultatyvų perdavimą ir rinkdavo po 10,6 naudingumo balo.

Sausio pabaigoje apie prastą Kupšo žaidimą užsiminė „Vytauto“ treneris Virginijus Šeškus, kuris pabrėžė, kad galbūt jau centras gyvena išvažiavimo nuotaikomis.

„Bandėme akcentuoti, kad Kupšas įmestų tuos taškus. Nežinau, Kupšas gal jau jis išvažiavęs, nes kaip šnekėjome, kad pas mus gali būti pamaina. Tadas Klimavičius ateina, Kupšas gali išvažiuoti. Sezono metu kažkiek geriau žaidė, bet dabar gavome taškus prieš Matą Juciką, Vytautą Šarakauską, kur reikia tik jėga paimti. Manau, su juo reikės labai rimtai pasišnekėti“, – tuomet kalbėjo Šeškus.

Kupšui legionieriaus karjera nėra naujiena – jis 2014-2015 metų sezone vilkėjo Talino „Kalev/Cramo“ marškinėlius, o 2015-2016 metų sezoną pradėjo Austrijos lygos Vienos „Hallmann“ ekipoje.

„Vytauto“ komandą neseniai papildė taip pat vidurio puolėjo pozicijoje rungtyniaujantis Tadas Klimavičius.

basketnews.lt informacija

Komentarai

komentarai