Mero sveikinimas Anelei Norkūnienei, apdovanotai Prezidento Gitano Nausėdos ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu

0
199

Gegužės į d. Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas sveikino Jiezne gyvenančią 90-metę Anelę Norkūnienę, kuriai vakar buvo įteiktas garbingas apdovanojimas.

Gegužės 4 d. Prezidentūroje vyko ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalių įteikimo ceremonija, kurios metu Prezidentas Gitanas Nausėda apdovanojimus įteikė 45 mamoms ir globėjoms iš visos Lietuvos. Tarp apdovanotųjų ir mūsų kraštietė – Anelė Norkūnienė.

Anelei šiais metais sukako 90 metų, ji gimė Stakliškių seniūnijos Gripiškių kaime. Anksti netekusi tėvo, būdama vos 14 metų pradėjo dirbti Birštono skaitykloje. Ištekėjusi persikėlė gyventi į Jiezno miestelį, kur iki šiol ir gyvena. Anelė su vyru į gyvenimą išleido penkis vaikus: dvi dukras ir tris sūnus. Kaip sako senjorė, visi jos vaikai nuostabūs, padeda namuose, prižiūri nemažą kiemą. Anelės dukra Birutė Songailienė dėkoja mamai, kad įskiepijo tvirtas vertybes ir suteikė gyvenimui sparnus.

Savivaldybės meras aplankė Anelę kartu su Jiezno seniūnu Algiu Bartusevičiumi ir jo pavaduotoja Edita Urbanavičiene. Visi džiaugėsi, kad senolė tokia šviesi asmenybė, nors, kaip pati sakė, per ilgus gyvenimo metus yra mačiusi tiek vargo, tiek džiaugsmo. Dabar Anelė gyvena puikų gyvenimą ir džiaugiasi ne tik savo vaikais, bet ir 12 anūkų bei 15 proanūkių.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai