Meras pasveikino atkurtos Lietuvos valstybės vienmetę

0
1093

Kovo 3 d. Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas pasveikino šimtametę Stakliškių seniūnijos Krusnėkų kaimo gyventoją, bendrapavardę Benediktą Vaicekauskienę. Tai antroji Prienų krašto ilgaamžė, kuri su Lietuvos valstybe kartu nuo pirmųjų jos nepriklausomybės atkūrimo žingsnių. Moteris 100 metų jubiliejų atšventė Vievyje, kur jau apie šešetą metų glaudžiasi sūnaus Jono ir jo žmonos Janės namuose.

B. Mažeikaitė-Vaicekauskienė gimė Padriežiškių kaime (5 km nuo Jiezno), 5 vaikų šeimoje. Sukūrusi šeimą su vyru Henriku užaugino keturis sūnus. Visą gyvenimą tvarkėsi namuose, dirbo įvairius ūkio darbus. Anūkas Dainius, kuris pas močiutę kaime leisdavo visas vasaras, papasakojo, kad ji yra labai gera ir buvusi nepaprastai darbšti: anksti keldavo, pusryčius pagamindavo, sriubos privirdavo. Buvo labai tvarkinga, mėgdavo pasipuošti, pasidažyti. Žinoma, dabar jėgos ne tos – sunkiau vaikšto, tad labiau mėgsta sėdėti ir žiūrėti televizorių, patinka klausytis dainų.

O ir švęsdama savo 100 metų jubiliejų ilgaamžė Benedikta kartu su svečiais sėdėjo prie stalo ir patikino, kad jaučiasi labai gerai. Ir meras, ir artimieji linkėjo šimtametei sveikatos bei geros nuotaikos.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai