Meras padėkojo mokytojoms už ilgus prasmingo darbo metus

0
3436

Birželio 16 d. Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas dalyvavo šventiniame Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos posėdyje, kuriame buvo padėkota darbo karjerą baigusioms gimnazijos mokytojoms.

Už ilgametę pedagoginę veiklą, svarų indėlį į Prienų rajono švietimo bendruomenės gyvenimą, vaikams ir kolegoms perduotą didžiulę patirtį meras padėkojo ir įteikė gėlių bei simbolines dovanas – knygas apie Lietuvą ir Prienų kraštą – mokytojoms Alvyrai Sventicikienei ir Laimai Mikušauskienei, palinkėjo sveikatos, energijos ir širdžiai mielos veiklos. Visiems pedagogams linkėjo pailsėti po sunkaus, atsakingo darbo, atgauti jėgas ir su darbinga nuotaika sugrįžti į naujuosius mokslo metus. Mokytojos taip pat padėkojo merui už sveikinimus ir parodytą dėmesį, gimnazijos direktorei ir kolegoms – už supratimą ir palaikymą.

Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijoje prabėgo daug darbingų ir gražių abiejų pedagogių metų, mokykla joms tapo antraisiais namais. Lietuvių kalbos mokytoja A. Sventickienė vienoje darbo vietoje, anot jos, nuostabiame Suvalkijos krašte išdirbo 48 metus, istorijos mokytoja L. Mikušauskienė – virš 20. Prieš tai mokytoja Kauno kolegijoje dėstė istoriją ir politologiją.

Kolegėms dėkojo ir gimnazijos bendruomenė, o įstaigos vadovė Audronė Raibužienė pabrėžė, kad šioje mokykloje jos yra visada laukiamos viešnios ir pagalbininkės.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai