Meninio lavinimo studija „Ramunėlė“ tapo „Maxima“ konkurso „Mes – bendruomenė“ nugalėtojais

0
1181

Prekybos tinklas „Maxima“ paskelbė iniciatyvų konkurso „Mes – bendruomenė“ nugalėtojus. 16-ai išrinktų projektų prasmingam vaikų laisvalaikiui po pamokų, „Maxima“ skirs 130 tūkst. eurų.

„Maxima“ išplatintame pranešime skelbiama, kad šiemet iniciatyvų konkursą laimėjo Šilutės r. sav., Kauno r. sav., Zarasų r. sav., Pakruojo r. sav., Kretingos r. sav., Vilniaus ir Vilniaus r. sav., Joniškio r. sav., Ukmergės r. sav., Pasvalio r. sav., Skuodo r. sav., Šakių r. sav., Prienų r. sav., Mažeikių r. sav. bei Biržų r. sav. bendruomenės.

Meninio lavinimo studija „Ramunėlė“ projektas  „Tylos ir garso išradėjai“

Prienų meninio lavinimo studija „Ramunėlė“ susibūrė dar 2012 m. Veiklos pradžioje kolektyvą pradėjo lankyti 4-7 metų amžiaus vaikai, kurių skaičius kasmet vis didėjo, vaikų amžius tarpsnis plėtėsi. Ilgainiui susikūrė dvi grupės, kurios pradėjo dirbti su solistais, kurie per metus suorganizuoja ir sudalyvauja apie 50 koncertų, džiaugiasi puikiais laimėjimais, garsina Prienus. Kasmet vasaros metu meninio lavinimo studija „Ramunėlė“ rengia vaikų ir jaunimo kūrybines stovyklas „Vasara su muzika“, kurios skirtos ne tik studijos vaikams, bet ir socialiai pažeidžiamai vaikų grupei. Vaikų poreikis ir skaičiai kasmet vis didėja.

Studija savo projektu „Tylos ir garso išradėjai“ nori kurti profesionalų vedamą nuotaikingą, įspūdžių kupiną, interpretacinio ir improvizacinio pobūdžio užsiėmimų ciklą. Jame kiekvienas dalyvis taps atlikėju, susipažins su bendravimo ir bendradarbiavimo praktikomis, būgnų grojimo technikomis, turės galimybę atlikti įvairias/ tam tikras ritmines kompozicijas, prisilies prie terapinių erdvinių instrumentų, kurie padės išreikšti savo jausmus per garsą.

maxima.lt informacija

Komentarai

komentarai