Lietuvos taurės varžybose iškovotos net 6 pirmosios vietos!

0
656

Sėkminga vasaros pradžia Prienų badmintono klubo atstovams. Birželio 5 d., Panevėžyje buvo surengtos Lietuvos taurės jaunimo grupių (Bj, Cj ir Dj) varžybos. Šiose varžybose Prienų badmintono klubą atstovavo 12 jaunųjų badmintono entuziastų, kuriuos lydėjo ir patarimus dalino treneris Dalius Juodsnukis.

B jaunimo, mišrių dvejetų grupėje 1-ąją vietą iškovojo Agnė Stravinskaitė ir Deivydas Žilinskas. Agnė tęsia įspūdingą pirmųjų vietų seriją, nes tai buvo ketvirtosios iš eilės varžybos kai jai pavyksta laimėti 1-ją vietą varžybose. Deivydas džiaugėsi dvigubai, nes iškovojo 1-ją vietą ir vyrų vieneto grupėje. Nors Ugnius Mikalauskas yra persikėlęs gyventi į Klaipėda, tačiau vis dar palaiko ryšį su klubo atstovais, todėl džiugu, kad Ugnius kartu su Roku Barkausku iš Balbieriškio iškovojo 1-ją vietą vyrų dvejetų grupėje.

Varžydamiesi C jaunimo grupėje Arijus Baranauskas ir Matas Stravinskas vyrų dvejetų grupėje iškovojo 1-ąją vietą,

D jaunimo grupėje dominavo jaunieji Arnas Jarmalauskas ir Danielius Sukanka. Žaisdami poroje Arnas ir Danielius įveikė visus varžovus ir iškovojo 1-ąją vietą, o žaisdami vienetus ir kovodami atskirai susitiko finale, kuriame šį kartą savo pranašumą įrodė Arnas ir tapo nugalėtoju. Tautvydas Stanaitis sėkmingai pasirodė žaisdamas dvejetuose ir kartu su porininku iš Tauragės ir iškovojo 3-ąją vietą. Sėkmingai pasirodė po pertraukos grįžusi Gabija Gudauskaitė, kuri kartu su porininke iš Kauno iškovojo 2-ąją vietą merginų dvejetų grupėje.

Tai buvo vienas iš sėkmingiausių mūsų klubo atstovų pasirodymų per visą klubo egzistavimo laikotarpį.

Prienų badmintono klubo informacija

Komentarai

komentarai