Lietuvos taurės varžybose iškovoto keturios prizinės vietos

0
1691

2017 metų gruodžio 9 dieną, Vilniuje, Delfi sporto centre vyko Lietuvos taurės varžybų antrasis etapas.

Šiose varžybose dalyvavo 83 jaunieji badmintono žaidėjai. Varžybose varžėsi ir 5 mokiniai iš „Revuonos“ pagrindinės mokyklos. Augustas Valatkos ir Deivydas Žilinskos dvejetas, savo pajėgumo grupėje nukeliavo iki finalo ir tek ten nusileido varžovams iš Vilniaus.

Vyrų vieneto grupėje Augustas taip pat žaidė finale, tačiau nusileido savo varžovui ir tenkinosi antrąją vieta.

Ugnius Mikalauskas dar kartą įrodė, kad jis yra stipriausias savo pajėgumo grupėje ir nugalėjęs visus varžovus iškovojo pirmąją vietą. Taip pat Ugnius poroje su Mata Stravinsku iškovojo 2-ją vietą dvejeto grupėje.

Agnė Stravinskaitė mergaičių grupėje iškovojo 5-ją vietą.

Treneris Dalius Juodsnukis didžiuojasi ugdomais mokiniais, nes jau ne pirmą kartą dauguma žaidėjų pranoko jiems priskirtą reitingą prieš varžybas ir iškovojo aukštesnes vietas negu buvo galima tikėtis.