Lietuvos taurės etapo nugalėtojai

0
741

Gegužės 15 dieną, Panevėžyje buvo surengtas Lietuvos taurės jaunimo grupių (Bj ir Cj) varžybos. Šiose varžybose Prienų badmintono klubą atstovavo 6 jaunieji badmintono žaidėjai ir treneris Dalius Juodsnukis.

B jaunimo, mišių dvejetų grupėje 1-ąją vietą iškovojo Agnė Stravinskaitė ir Deivydas Žilinskas. Deivydas taip pat iškovojo 2-ją vietą vyrų vieneto grupėje. Ugnius Mikalauskas yra persikėlęs gyventi į Klaipėda, tačiau vis dar palaiko ryšį su klubo atstovais, todėl džiaugu, kad Ugnius kartu su Roku Barkausku iš Balbieriškio iškovojo 2-ją vietą vyrų dvejetų B grupėje.

Varžydamiesi C jaunimo grupėje Arijus Baranauskas ir Matas Stravinskas vyrų dvejetų grupėje iškovojo 3-ąją vietą. Arijus Baranauskas taip pat iškovojo ir 2-ąją vietą vyrų vieneto grupėje.

Tą pačią dieną Tauragėje vyko Lietuvos taurės D grupės suaugusiųjų 1 etapo varžybos. Šiose varžybose Romutis Juodsnukis iškovojo 2-ąją vietą vyrų vienetų grupėje.

Iš viso klubo atstovai iškovojo 6 prizines vietas ir 8 apdovanojimus.