Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos rinkimuose dalyvavo ir delegatai iš Prienų

0
1595

11Kovo 28 d. vykusioje Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos (toliau – LSDJS) nariai rinko naują organizacijos pirmininką ir valdybą. Antrą kadenciją iš eilės pirmininku išrinktas 29-erių metų marijampolietis Ramūnas Burokas. Dvejus metus organizacijai vadovaujantis R. Burokas pabrėžė, kad per kelerius metus organizacija ir toliau savo veiklą vykdys dviem pagrindinėmis kryptimis: organizacijos veiklos kokybės gerinimo ir organizacijos politinės programos realizavimo.

„Esame didžiausia politinė jaunimo organizacija, Lietuvoje vienijanti daugiau kaip tris tūkstančius narių, turinti savo politinę programą ir siekianti jos įgyvendinimo. Savivaldybių tarybų rinkimai parodė, kad visuomenė laukia naujų idėjų ir naujų asmenybių politikoje, turinčių viziją, sprendimus ir aiškų planą, kaip juos įgyvendinti, pradedant vaikų darželiais ir baigiant energetiniu saugumu. Ne kartą įrodėme, kad esame atsakingų politikų kalvė”, – kalbėjo R. Burokas.

LSDJS valdybos rinkimuose pretendavo net 12 kandidatų iš Vilniaus, Klaipėdos, Kauno r., Šiaulių, Panevėžio r., Birštono. Po dviejų turų balsavimo LSDJS valdybos nariais išrinkta Dovilė Adamonytė (Birštonas), Malik Agamalijev (Šiauliai), Modesta Petrauskaitė (Panevėžio r.), Domas Griškevičius (Šiauliai), Sergejus Tichomirovas (Vilnius).

Kontrolės komisijos rinkimuose buvo iškelta 10 kandidatų. Daugiausia balsų surinko ir kontrolės komisijos nariais tapo Arnoldas Aluzas (Šiauliai), Laura Svaldenytė (Panevėžio r.), Andrius Petrulis (Panevėžys), Ernesta Apanavičiūtė (Klaipėda) ir Giedrius Pocius (Ukmergė). Kontrolės komisijos pirmininku slaptu balsavimu išrinktas A. Aluzas.

LSDJS filialui „Prienų skyrius“ konferencijoje Vilniuje atstovavo: Brigita Raškevičiūtė, Miglė Kulbušauskaitė, Karolis Makrickas, Ignas Morkūnas, Mindaugas Rukas.

Vilniaus miesto savivaldybės Tarybos salėje susirinkusį jaunimą sveikino Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, Lietuvos Respublikos Seimo vicepirmininkas Algirdas Sysas, LR Seimo narys ir LSDJS garbės pirmininkas Juras Požela, Lietuvos sakaliukų sąjungos pirmininkas Romas Turonis.

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga

 

Komentarai

komentarai