Lietuvos aklųjų sporto federacija domėjosi Prienų sporto infrastruktūra

0
205

Karantino pabaigos ir oficialaus atidarymo laukiančiu Prienų baseinu ir sukurta sporto infrastruktūra jau domisi įvairios sporto organizacijos. Vasario 24 d. Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas susitiko su Lietuvos aklųjų sporto federacijos (LASF) prezidentu Juozu Miliausku.

Susitikime taip pat dalyvavo Savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas R. Zailskas, vyriausiasis specialistas A. Marchockis, Prienų kūno kultūros ir sporto centro direktorius A. Deltuva.

Savivaldybės ir LASF atstovai apžiūrėjo naujai pastatytą baseiną, sporto sales, lengvosios atletikos stadioną, aptarė varžybų organizavimo galimybes. Svečias teigiamai įvertino tinkamą sporto infrastruktūros sąlygų ir aplinkos pritaikymą akliesiems ir silpnaregiams – persirengimo patalpas, kur yra didesni nei standartiniai tualetai, patogumą judėti erdvėse, neįgaliųjų keltuvą baseinui, galimybes neįgaliesiems išsikviesti pagalbą mygtuko paspaudimu, taip pat geras sąlygas rengti Prienuose aklųjų riedulio (golbolo), stalo teniso (šoudauno) turnyrus, plaukimo bei kitų sporto šakų varžybas.

Pirmasis Savivaldybės ir LASF atstovų susitikimas baigėsi susitarimu pratęsti bendradarbiavimą neįgaliųjų sporto srityje.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai