Lietuvoje siaučia audra: Prienuose krito 3 centimetrų skersmens krušos ledai

0
3516

1Pirmadienio popietę Prienuose kilusi audra pridarė nuostolių ir ūkininkauti mėgstantiems gyventojams. Ne ką prastesnė audra siautėjo ir Vilniuje bei Kaune.

Gamtos stichija pasireiškė ne tik gausiu lietumi, bet ir kruša. Kaip pasakojo Prienų gyventojai, iš dangaus krito 3-4 centimetrų dydžio ledo gabaliukai.

„Gyventojams net prakirto šiltnamių plėveles“, – rašė skaitytojas Žygimantas. Prieš 18 val. stipri audra praūžė pro Kauną: liūtis greitai užtvindė gatves. Vandens lygis pakilo tiek, kad buvo galima plaukti baidare. Apie 18 val. Vilniuje taip pat kilo stipri audra, kuri talžė medžius. Dėl stipraus lietaus akimirksniu tapo tamsu lyg naktį, lietus pylė tarsi siena, sumažėjo matomumas – vairuotojai negalėjo važiuoti.

Staigi liūtis taip pat užtvindė gatves, vėjo šuorai lankstė medžius. Tačiau lietus greit nurimo. Prieš liūtį slinko nepaprasto grožio grėsmingi debesys.

Spėjama, kad šią savaitę lietus šalyje ir toliau lankysis beveik kasdien. Pirmadienį buvo prognozuota, kad daug kur griaudės perkūnija, kai kur jos metu gali kilti škvalas.

Prognozuojama, kad antradienio nakties pirmoje pusėje dar prasitęs lietus su perkūnija pietrytinėje šalies pusėje, vėliau debesys prasisklaidys, temperatūra svyruos tarp 14-18 laipsnių šilumos.

Parengta pagal 15min.lt informaciją

Komentarai

komentarai