„Lietuviškas midus“ garsina Prienų kraštą

0
3562

1 UAB „Lietuviškas midus“ įregistruota 1995 m. kovo 16 d. Prienų rajono savivaldybėje. 100 proc. įmonės akcijų priklauso Lietuvos kooperatyvų sąjungai.

UAB „Lietuviškas midus“ – gerai žinomas ir vertinamas midaus gamintojas, užsiimantis alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų gamyba ir prekyba. Įmonė gėrimams gaminti naudoja natūralias žaliavas, išlaiko senąsias midaus gamybos receptūras ir gamybos proceso eigą, todėl gamina aukštos kokybės produkciją.

UAB „Lietuviškas midus“ gamybos technologiniuose padaliniuose dirba patyrę ir kvalifikuoti specialistai, kurie darbo patirtį perduoda iš kartos į kartą, todėl nekinta puikus, daugelio pamėgtų gėrimų skonis. Šiuo metu įmonėje dirba 64 darbuotojai. Nuo 1964 m. įmonei vadovavo ilgametis jos direktorius ir gamybos technologijų kūrėjas Aleksandras Sinkevičius, vėliau jo darbus tęsė Valentas Semėnas, o nuo 2004 m. įmonei vadovauja Egidijus Valiukevičius.

Šiuo metu įmonė gamina midų, midaus balzamą, midaus nektarus, trauktines, likerį, spiritinius gėrimus bei gaiviuosius nealkoholinius gėrimus.

Įmonė dirba pagal įdiegtą kokybės vadybos sistemą EN ISO 9001:2008, todėl produkcija atitinka aukštus keliamus reikalavimus. 2002 m. midaus produkcijai buvo suteiktas Lietuvos kulinarinio paveldo statusas, o 2010 m. midui ir midaus nektarams – Lietuvos tautinio paveldo statusas. Įmonės produkcija sulaukia didelio susidomėjimo parodose, yra daug kartų apdovanota įvairiais medaliais ir prizais. Vien Lietuvoje UAB „Lietuviškas midus“ produkcija yra apdovanota 6 Lietuvos metų gaminio aukso medaliais, 6 parodos „AgroBalt“ medaliais.

Lietuviškas midus pelnė ir tarptautinį pripažinimą. 2008 metais „World Intellectual Property Organization“ apdovanojo įmonę už intelektinę kūrybą diegiant inovacijas ir jas saugant. 2013 m. midus „Stakliškės“ įtrauktas į Europos Sąjungos saugomų geografinių nuorodų registrą. Įmonės produkcija eksportuojama į Latviją, Lenkiją, Airiją, Jungtinę Karalystę, Čekiją, JAV.

Degustacijos2

Įmonė UAB „Lietuviškas midus“ savo svečiams organizuoja ekskursijas ir degustacijas. Maloniai Jus kviečiame apsilankyti neseniai restauruotame, XIX a. buvusios alaus daryklos „Gintaras“ salyklo džiovyklos bokšte, kuriame yra įrengtas midaus muziejus.

Turėsite galimybę išgirsti midaus atsiradimo ir gamybos istoriją, pamatyti ankstesniųjų laikų midaus gėrimo indus. Atvykę į muziejų galėsite pasivaikščioti po visus bokšto aukštus, apžiūrėti išlikusias autentiškas erdves ir įrenginius.

Ekskursijų metu sužinosite, kaip šiandien gimsta lietuviškas midus, esant galimybei, darbo dienomis papildomai galėsite aplankyti rūsius, kuriuose brandinami gėrimai.

Mums svarbi Jūsų nuomonė, todėl po turiningos kelionės siūlome paragauti mūsų gaminamų gėrimų, be to, supažindinsime su midaus vartojimo ypatumais. Degustuodami galėsite įvertinti skirtingų gėrimų skonines savybes, pasidalyti įspūdžiais.

Šalia esančioje firminėje parduotuvėje galima įsigyti visų mūsų gaminamų rūšių gėrimų originaliose pakuotėse. Tai puiki dovana ir brangiam žmogui, ir svečiui.

Priimamos ne mažesnės kaip 8 asmenų, ne jaunesnių nei 18 metų amžiaus, lankytojų grupės. Reikalinga išankstinė registracija. Ekskursijos gali būti vedamos rusų ir anglų kalbomis.

Darbo laikas

Darbo dienomis 10.00−17.00 val.
Šeštadieniais 10.00−16.00 val.

Kainos (kaina vienam asmeniui)
Ekskursija su degustacija:

4 gėrimų degustacija − 7,00 EUR
5 gėrimų degustacija − 9,00 EUR
6 gėrimų degustacija − 10,00 EUR

Ekskursijos trukmė: 1,5−2 val.

Ekskursija po muziejų ir gamyklą be degustacijos darbo dienomis – 20 EUR  (iki 30 asmenų grupė)
Yra galimybė užsisakyti išvykstamąsias degustacijas. Kiekvienas atvejis derinamas atskirai.

Kontaktai

UAB „Lietuviškas midus“

59369 Trakų g. 9, Stakliškių k., Prienų raj. sav.

Tel.: +370 319 61307
+370 698 52907

midus.lt informacija

 

Komentarai

komentarai