„Lietkabelis“ pergalių seriją pratęsė įveikdami „Labas GAS“

0
442

Šeštadienį LKL čempionate į kovą Panevėžyje stojo vietos „Lietkabelis“ ir „Labas GAS“ ekipos.

Tai buvo trečiasis ekipų susitikimas šiame sezone: pirmuosius du kartus stipresni buvo panevėžiečiai.

Nenado Čanako vadovaujamas Panevėžio „Lietkabelis“ (18/5) rezultatu 82:73 (24:18, 29:8, 17:23, 12:24) įveikė Prienų „Labas GAS“ (3/20) ir pratęsė savo pergalių seriją iki 11-os iš eilės.

Rungtynės prasidėjo 8 Kasparo Bėrzinio taškais paeiliui, kurie buvo geras impulsas aikštės šeimininkams sėkmingiau startuoti rungtynių pradžioje ir susikrauti 9 taškų pranašumą (16:7). Prienų ekipos vyriausiasis treneris Tomas Gaidamavičius buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės, kuri pabudino svečius iš Prienų: „Labas GAS“ inicijavo nedidelį spurtą 8:2 ir po taiklaus Ivano Perasovičiaus dvitaškio komandas skyrė vienas tolimas metimas (15:18). 3 taškų persvarą aikštės šeimininkai padvigubino ir po pirmojo ketvirčio pirmavo rezultatu 24:18.

Antrajame kėlinyje „Lietkabelis“ ir toliau demonstravo šiek tiek solidesnį krepšinį nei varžovai ir po taiklaus Kristupo Žemaičio dvitaškio ekipas jau skyrė dviženklis skirtumas (32:22). Svečių iš Prienų problemos gynyboje ir toliau tęsėsi, o „Lietkabelio“ puolimo mašina net neketino sustoti: po taiklaus Panagioto Kalaitzakio tritaškio panevėžiečiai į pertrauką išėjo turėdami net 27 taškų persvarą (53:26).

Panevėžio „Lietkabelis“ per pirmąją rungtynių dalį atkovojo net 11 kamuolių puolime, o K. Bėrzinis spėjo pelnyti 14 taškų, realizuodamas visus 4 tolimus metimus.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje beveik nesikeitė, o svečiai iš Prienų suspurdėję kėlinio pabaigoje sumažino savo atsilikimą iki 21 taško (49:70).

Paskutiniajame rungtynių ketvirtyje „Lietkabelis“ rungtynes turėjo užbaigti be vyriausiojo trenerio, kuomet N. Čanakas buvo išvarytas iš aikštės. Svečiams iš Prienų pavyko sumažinti savo atsilikimą iki 7 taškų (73:80), tačiau arčiau varžovų panevėžiečiai neprisileido ir šventė 18-ąją pergalę šiame sezone rezultatu 82:73.

„Lietkabelio“ komandoje rezultatyvumu išsiskyrė Kasparas Bėrzinis, kuris pelnė 18 taškų, pataikydamas 5 tolimus metimus. Jam puikiai talkino Džordže Gagičius, pridėjęs 15.

„Labas GAS “ gretose rezultatyviausias buvo Tahjus Eaddy. Jis pelnė 18 taškų.

„Lietkabelis“: Kasparas Bėrzinis (5/6 tritašk. met.,6 atk. kam.) 18, Džordže Gagičius 15, Panagiotis Kalaitzakis ir Tadas Vaičiūnas po 8.

„Labas GAS“: Tahjus Eaddy 18, Juwanas Durhamas (5 atk. kam.) 12, Giedrius Stankevičius 10.