Laivybos sezono atidarymas ir naujų paslaugų pristatymas

0
449

Gegužės 12 d. paskelbtas laivybos sezono startas. Šia proga MB „Nemuno turas“ vadovas Mindaugas Žiedelis pakvietė savivaldybių ir spaudos atstovus į konferenciją laive „Algirdas“, kur buvo aptartos sezono naujienos, pristatytas planuojamas vienintelis Lietuvoje biuras ant vandens ir atnaujintas laivas „Algirdas“, pernai sėkmingai įgyvendinęs pirmąjį sezoną Birštone ir Prienuose – jo metu paplukdė per 15 tūkst. keleivių.

Plaukimo sezono atidarymo konferencijoje dalyvavusi Prienų rajono savivaldybės vicemerė Jūratė Zailskienė pasidžiaugė, kad pernai startavęs maršrutas iki Prienų gana greit išpopuliarėjo ir į sezono pabaigą laivu jau buvo plaukę nemažai prieniečių. Be to, turistai pradėjo atrasti Prienus kaip patrauklų, švarų ir savitą nedidelį miestą, pamatyti jo privalumus ir dažniau užsukti ne tik plaukdami laivu, bet ir važiuodami automobiliais.

„Labai tikiuosi, kad ir šiemet šis maršrutas bus ne mažiau populiarus, sulauksime dar daugiau turistų ir svečių“, – kalbėjo vicemerė, pakviesdama taip pat visus apsilankyti gegužės pabaigoje vyksiančioje Prienų krašto šventėje, kurioje netrūks gražių renginių, atrakcijų, ne vieną dieną bus galima išvysti ir laivą „Algirdas“ bei paplaukioti juo.

„Apsilankykite Prienų rajono savivaldybės Facebook puslapyje, sekite naujienas ir – laukiame Prienuose“, – kvietė J. Zailskienė.

Bendradarbiaujant Prienų rajono savivaldybei ir „Nemuno turui“ pernai startavo 2 valandų kruizas Birštonas-Prienai-Birštonas. Reguliarūs reisai vyks ir šiemet nuo birželio mėn. – šeštadieniais 19:30val.

Kiti reguliarūs plaukimai Birštone:
1 val. kruizas „Apžvalginis Birštonas“ – šeštadieniais ir sekmadieniais 13:00 val; 15:30val.;
tęsiamas ir reguliarus bei didelio populiarumo sulaukęs maršrutas Kaunas-Birštonas-Kaunas, kuris vykdomas nuo 2014 metų.

Ypač kviečiamos pasiplaukioti įmonės šiokiadieniais, nes Laivas „Algirdas“ – tai ir konferencijų salės erdvė ant vandens iki 100 keleivių.

Visgi, norint pramogauti laive „Algirdas“ bilietus šiemet prašoma rezervuoti iš anksto internetu, nes vietų skaičius laive ribotas.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai