„Labas Gas“ marškinėlius apsivilks Brandon Brown, Arnas Adomavičius, Klaidas Metrikis ir Jy’lan Washington

0
257

Prienų sudėtis ir toliau pildosi. Komandos gretas papildė amerikietis Brandon Brown. Su 180cm ūgio atakuojančiu gynėju pasirašytas vienerių metų kontraktas.

Amerikiečių krepšininkas, 2021-2022 metų sezoną rungtyniavo aukščiausioje Bulgarijos lygoje. Antrus metus iš eilės tapo Bulgarijos taurės čempionais. Su komanda rungtyniavo ir Europos taurės turnyre.

30-ies metų krepšininkas ne naujokas Europos krepšinyje – tris sezonus rungtyniavo aukščiausioje Bulgarijos lygoje, po sezoną Prancūzijos ir Graikijos lygose bei pora sezonų Šveicarijos aukščiausioje lygoje.

Taip pat prie ekipos prisijungė 25 metų, 205 cm ūgio sunkusis krašto puolėjas, galintis žaisti ir vidurio puolėjo pozicijose, amerikietis Jy’lan Washington.

Keturis sezonus amerikietis žaidė NCAA čempionate, sezoną praleido ir Sakartvele, kur žaidė aukščiausioje šalies lygoje. 2021-2022 metų sezoną amerikietis buvo apsivilkęs Kyjivo „Basket” marškinėlius, su komanda rungtyniavo ir Europos taurės turnyre. Dėl karo Ukrainoje, sezoną užbaigė Čilėje. Su krepšininku pasirašytas vienerių metų kontraktas.

Prienų „Labas Gas” vyriausiasis treneris Tomas Gaidamavičius teigė, kad naujajam sezonui formuojamoje komandoje stengiamasi išlaikyti jaunystės ir patirties balansą, todėl komandos sudėtį papildė du perspektyvūs krepšininkai – Arnas Adomavičius ir Klaidas Metrikis. Su krepšininkais pasirašyti vienerių metų kontraktai.

22-ejų, 193cm ūgio Arnas Adomavičius 2021-2022 žaidė Vilniaus „Ryto” komandoje, tačiau negavęs daug žaidybinio laiko, pagal dvigubos licencijos taisyklę apsivilko ir Vilniaus „Perlo energijos” marškinėlius. Atakuojantis gynėjas gavęs daugiau žaidybinio laiko demonstravo solidų žaidimą.

22-ejų, 204cm ūgio Klaidas Metrikis praėjusį sezoną buvo apsivilkęs Klaipėdos „Neptūno” marškinėlius. Sunkusis kraštas išsiskiria stipriu kūno sudėjimu bei puikiu metimu iš distancijos. Krepšininkas nevengia kontaktinio žaidimo ir yra pavojingas ne tik perimetre, bet ir baudos aikštelėje.

bcprienai.lt informacija

Komentarai

komentarai