Kviečiame verslininkus pasinaudoti Savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo fondo parama

0
500

Šių metų balandžio 30 d. Prienų r. savivaldybės taryba patvirtino Prienų rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų rėmimo tvarkos aprašo naują redakciją. „Pagal naujai patvirtintą aprašą verslininkams yra galimybė, kaip ir anksčiau, kreiptis paramos dėl banko paskolų palūkanų, dokumentų ir techninių projektų rengimo ir kitų išlaidų kompensavimo, bet taip pat atsirado galimybė teikti prašymus dėl nuostolių, patirtų Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus ekstremaliąją situaciją ir karantiną. Kol kas esame gavę du prašymus dėl paramos. Kviečiame verslininkus būti drąsesnius ir aktyvesnius, pasinaudoti teikiama parama“, – ragina smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo komisijos pirmininkė mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė.

Smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų rėmimo tvarkos aprašą ir prašymo formą rasite čia.

Taip pat įmonės ir organizacijos, nuomojančios Prienų r. savivaldybei nuosavybės teise priklausančias patalpas arba pastatus ir turėjusios sustabdyti savo veiklą dėl paskelbto karantino ar patyrusios nuostolių dėl apribotos veiklos, gali kreiptis dėl nuomos mokesčio lengvatų taikymo. Siųsti laisvos formos prašymus el. paštu administracija@prienai.lt

Primename, kad svetainėje prienai.lt yra skiltis PAGALBA VERSLUI COVID-19 LAIKOTARPIU, kurioje galite rasti visas naujienas, susijusias su parama verslui.

Prienų r. savivaldybės informacija
A. Vaicekausko nuotrauka

Komentarai

komentarai