Kviečiame siūlyti kandidatus v geriausių metų sportininkų apdovanojimams

0
237

Kviečiame Prienų rajono sporto klubus, asociacijas, įstaigas, organizacijas, seniūnijas, fizinius asmenis, trenerius ir visus sportui neabejingus Prienų rajono gyventojus išrinkti geriausius 2023 m. Prienų rajono sportininkus, komandas ir trenerius. Siūlomos nominacijos:
1. „Metų sportininkas“;
2. „Metų sportininkė“;
3. „Metų sporto komanda“;
4. „Metų treneris“;
5. „Metų jaunasis sportininkas“ (gali pretenduoti tik mokyklinio amžiaus sportininkai);
6. „Metų jaunoji sportininkė“ (gali pretenduoti tik mokyklinio amžiaus sportininkai);
7. „Metų jaunimo sporto komanda“ (gali pretenduoti tik mokyklinio amžiaus sportininkai);
8. „Metų proveržis“;
9. „Metų atradimas“;
10. „Už gyvenimo nuopelnus sportui“.

Nominacijoms prašome siūlyti sportininkus, komandas ar trenerius, kurie (-ios) 2023 metais tapo tarptautinių ir nacionalinių varžybų, Lietuvos moksleivių čempionatų, įtrauktų į atitinkamos sporto šakos federacijos varžybų metinį kalendorių, nugalėtojais ir prizininkais.

Savivaldybės geriausių metų sportininkų rinkimai bus vykdomi remiantis Prienų rajono savivaldybės mero potvarkiu patvirtinto aprašo reikalavimais. Užpildytą ir pasirašytą kandidatų anketą prašome siųsti el. paštu artiomas.marchockis@prienai.lt arba pristatyti į Prienų r. savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrių (229 kab.) iki 2024 m. vasario 6 d. imtinai.

Nominacijų nugalėtojus ir nominantus iš pateiktų kandidatų išrinks Prienų rajono savivaldybės mero potvarkiu sudaryta komisija.

Išrinkti sportininkai ir jų treneriai bus apdovanoti 2024 m. kovo 1 d. Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centre vyksiančiame geriausių 2023 m. Prienų rajono savivaldybės sportininkų pagerbimo renginyje.

Prienų r. savivaldybės informacija

 

Komentarai

komentarai