Namai Naujienos Kviečiame siūlyti kandidatus Prienų r. Metų sportininko ir Metų sporto komandos apdovanojimams

Kviečiame siūlyti kandidatus Prienų r. Metų sportininko ir Metų sporto komandos apdovanojimams

0
438

Kviečiame Prienų rajono sporto klubus, asociacijas, įstaigas, organizacijas, seniūnijas, fizinius asmenis, trenerius ir visus, neabejingus sportui, išrinkti geriausius 2022 m. Prienų rajono sportininkus ir komandas. Prašome siūlyti apdovanojimams sportininkus ar komandas, kurie (-ios) 2022 metais tapo tarptautinių ir nacionalinių varžybų, Lietuvos moksleivių čempionatų, įtrauktų į atitinkamos sporto šakos federacijos varžybų metinį kalendorių, nugalėtojais ir prizininkais.

Metų sportininko ir Metų sporto komandos rinkimai bus vykdomi remiantis Prienų rajono savivaldybės mero potvarkiu patvirtinto aprašo reikalavimais. Užpildytą ir pasirašytą kandidatų anketą siųsti el. paštu artiomas.marchockis@prienai.lt arba pristatyti į Prienų r. savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrių (229 kab.) iki 2023 m. sausio 27 d. imtinai.

Prienų rajono Metų sportininką, Metų sporto komandą ir kitus apdovanojamus sportininkus iš pateiktų kandidatų išrinks Prienų rajono savivaldybės mero potvarkiu sudaryta komisija.

Išrinkti sportininkai ir jų treneriai bus apdovanoti 2023 m. vasario mėn. Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centre vyksiančiame geriausių 2022 m. Prienų rajono sportininkų pagerbimo renginyje.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai