Kviečiame prisijungti prie socialinės organų donorystės palaikymo akcijos

0
2255

Lietuvos asociacija „Gyvastis“ organizuoja Žvakučių akciją 1607 organų donorams pagerbti. Šiais metais įvairiuose Lietuvos miestuose liepsnos žvakelės jų atminimui. Žvakelės suliepsnos ir Prienuose, Laisvės aikštėje.

Šią akciją palaiko ir Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas. „Visa tai, kas vyksta, atrodo labai toli, kol vieną dieną nepaliečia tavęs, tavo artimųjų. Beveik kasdien išgirstame apie žmones, laukiančius inksto, plaučių ar kitų organų transplantacijos, taip pat tuos, kurie gyvena su persodintu organu. Mūsų rajone taip pat yra žmonių, kurie sunkią minutę apsisprendė paaukoti savo artimųjų organus ir padovanoti gyvenimą kitiems. Didelė pagarba Jiems. Kviečiu visus palaikyti šią akciją. Galbūt ji padės apsispręsti ir užpildyti Donoro kortelę. Aš jau apsisprendžiau“, – kalbėjo meras A. Vaicekauskas.

Kviečiame gyventojus, moksleivius, įstaigas, nevyriausybines organizacijas, visus, kurie pritariate organų donorystei, prisijungti: spalio 19 d., nuo 12 iki 16 val, ateiti į Laisvės aikštę, atsinešti raudonos spalvos žvakučių. Iš jų bus formuojama širdis – padėkos simbolis gyviems ir mirusiems donorams.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai