Kuriasi laisvalaikio erdvė su sporto ir žaidimų aikštelėmis

0
2741

Paprienės bendruomenės pastangomis sutvarkyta Nemuno pakrantė buvo tas stimulas, kuris pastūmėjo eiti toliau ir natūralios gamtos kampelį medžių prieglobstyje prie vandens paversti puikia poilsio ir laisvalaikio erdve, kurioje rinktųsi įvairaus amžiaus žmonės. Juolab, kad iškirtus krūmus, nereikalingus medžius ir „atidengus“ Nemuną prieš akis atsivėrė miesto panorama: upė, Greimų tiltas, Kęstučio paminklas, senieji namai, žmonių sodybos.

Žalioje vejoje dar pernai buvo įrengta petankės aikštelė, o jau šią gegužę, vasaros šventės metu, Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas ir administracijos direktorius Egidijus Visockas pristatė visuomenei dvi paplūdimio tinklinio aikšteles. Šioje erdvėje jau vyko du petankės turnyrai, Prienų miesto šventės sporto renginiai, Prienų seniūnijos paplūdimio tinklinio turnyras.

Siekiant erdvę paversti dar patrauklesne, Paprienės bendruomenės iniciatyva pastatytos sūpynės, įkurta vaikų žaidimų erdvė su laipynėmis ir karstyklėmis. Savivaldybės vadovai džiaugiasi, kad unikalų gamtos kampelį žmonės jau spėjo pamėgti. Važiuojant per Greimų tiltą, bene kasdien, ypač vakarais, gali matyti tinklinį žaidžiantį jaunimą, šeimas su vaikais, senelius su vaikaičiais.

Kalbinti Paprienės bendruomenės nariai džiaugiasi, kad jų svajonė „atidengti“ Nemuną pildosi ir labai tikisi, kad pakrantė dar labiau atgis, joje galbūt atsiras paplūdimys, o Nemunas ties Prienais artimoje ateityje taps vandens turistų pamėgta trasa.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai