Vyšniūnų bendruomenės Užgavėnių šventė kartu su garsiąja Pivašiūnų kaimo kapela

0
2478

2Siautulingai palydėjo žiemą žiemužę Vyšniūnų bendruomenė. Persirengėliai triukšmingai šoko, dūko, linksminosi iki valios, trypė žiemą ir vijo ją iš kiemo kartu su šauniąja Pivašiūnų kaimo kapela. Kad būtų jėgų – sočiai Užgavėnių dalyviai prisivalgė blynų, karštos žirnienės.

Veiklos užteko tiek mažiems, tiek dideliems. Patys aktyviausi šventės dalyviai puolė nelaukdami į žaidynių sūkurį. Tradiciškai vienu išskirtiniu Užgavėnių akcentu tapo Kanapinio ir Lašininio kova. Varžovą įveikęs Kanapinis pranešė imantis valdžią ir paskelbė, kad nuo rytojaus nevalia liesti riebių ir sočių patiekalų.

Nuo Morės pradėję kilti tiršti dūmai pranešė apie šventės pabaigą lauke, o toliau renginys persikėlė į bendruomenės salę, kur dar ilgai sukosi persirengėlių poros, skambant gražioms Pivašiūnų 3kaimo kapelos muzikantų melodijoms ir dainoms.

Už šaunią, linksmą, siautulingą Užgavėnių šventę dėkojame bendruomenės pirmininkei Daliai Vertinskienei, Vyšniūnų seniūnaičiui Juozui Majauskui, Pivašiūnų kaimo kapelos muzikantams.

Už paramą Užgavėnių šventei dėkojame naminių šakočių IĮ „Eulanta“ savininkei Jolantai Kazlauskienei.

Vyšniūnų bendruomenės informacija

Komentarai

komentarai