Teatro būrelio stovykla

0
1675

2Nors mokslo metai jau baigėsi ir nebereikia galvoti apie kitos dienos namų darbus, Stakliškių gimnazijos teatro būrelio „Arsakadabra“ nariai, nešini miegmaišiais, čiužiniais, pilnais krepšiais skanėstų bei veidus pasidabinę šypsenomis, birželio 10 – 11 d. praleido gimnazijoje. Čia pirmą kartą vyko teatro būrelio stovykla „Naktis mokykloje“, kurios iniciatorė – mūsų būrelio vadovė Brigita Arsobaitė. Stovyklą organizavome turėdami tikslą – nuotaikingai, linksmai, kūrybingai,  nuoširdžiai bendraujant praleisti naktį mokykloje tarp gerų draugų ir sukurti vaidybinį filmuką.

Viskas prasidėjo birželio 10 dieną, kai dalyviai susirinko mokyklos aktų salėje. Susėdę ratu, kad kiekvienas narys būtų matomas ir girdimas, aptarėme veikos planą ir ėmėmės bene sunkiausios, tačiau linksmos ir kūrybingos užduoties – galvojome scenarijų būsimam trumpametražiui filmui. Vėliau tapome aktoriais ir įgyvendinome savo lūkesčius, o Miglė Gusaitė įsijautė į tikros operatorės kailį – jos darbas buvo viską filmuoti, derinti apšvietimą. Nors buvo išlietas ne vienas prakaito lašas, kol pavyko visi kadrai, šis laikas neprailgo, o filmavimo aikštelėje netilo klegesiai, juokas. Gerokai paplušėję skubėjome atgauti jėgas ir pasistiprinti. Vėliau skanavome Gabrielės gimtadienio torto.

Kuomet visi buvo sotūs, žaidėme stalo žaidimus, bendravome. Mūsų neapleido gera nuotaika, džiaugsmo šūksniai, nuoširdus juokas. Žaisdami žaidimus, kurie reikalauja bendradarbiavimo, meniškumo, išradingumo galėjome labiau pažinti vienas kitą ir tapti dar vieningesne komanda.

Buvome šiek tiek1 pavargę, tad prigulėme pailsėti, tačiau miegoti dar nesiruošėme – vakarą tęsėme siaubo  filmo peržiūra, po kurio daugeliui buvo sunku užmerkti akis, bet vėliau net nepajutome, kaip pasinėrėme į saldų miegą.

Birželio 11 dienos rytas prasidėjo mūsų teatro vadovės Brigitos vedama mankšta – susipažinome su 5 Tibeto pratimais, kurių dėka jautėmės žvalesni ir energingesni. Po mankštos visus nustebino muzikos mokytojos Onutės kepti blynai, pagardinti saldžia uogiene, kurie leido prisiminti vaikystę. Po pusryčių pratęsėme stalo žaidimus, bendravome vieni su kitais. Vėliau tvarkėme aktų salę – savo miegamąjį, atsisveikinome su draugais ir keliavome namo.

Visiems  patiko praleistas laikas mokykloje, trumpametražio filmo kūrimas, įdomios veiklos bei buvimas su draugais. Smagu, kad galėjome dar labiau pažinti vienas kitą ir linksmai praleisti laiką.  Esame dėkingi savo vadovei Brigitai Arsobaitei už praleistą laiką kartu su mumis ir tikimės, kad teatro būrelio „Arsakadabra“  stovykla „Naktis mokykloje“ bus organizuojama dar ne vienerius metus.

Teatro būrelio „Arsakadabra“ informacija

Komentarai

komentarai