Šeimų šventė 2015

0
1386

12015 m. gegužės 30 d. tradicinė Šeimų šventė Vazgaikiemyje sukvietė per 10 000 svečių (netgi susidarė automobilių spūstys), buvo galima dalyvauti net 30-tyje skirtingų veiklų ir pramogų.

Šių metų šventėje daug dėmesio buvo skiriama vaikams, jų švietimui, ugdymui, lavinimui ir pramogoms, kad mažieji šventės dalyviai šypsotųsi ir būtų laimingi. Šventės tikslas – paskatinti šeimas kartu leisti laisvalaikį, padėti sustiprinti šeimos narių tarpusavio ryšio bei paskatinti atskirų šeimų bendravimą. Nuotaikingos ir edukacinės pramogos šeimos narių ir bendraminčių apsuptyje suteikė galimybę vienas kitam padovanoti tai, kas brangiausia – savo laiką ir dėmesį.

Šventėje buvo laukiamos visos šalies šeimos, šeimas vienijančios ir su šeimomis dirbančios visuomeninės organizacijos bei bendruomenės.

Šeimos šventė – puiki galimybė ne tik pabūti kartu, pasidžiaugti pavasariu ir ateinančia vasara, bet ir pabendrauti su kitomis šeimomis, pasidalinti patirtimi, įgauti naujų žinių ir, žinoma, turiningai praleisti laiką gamtoje šiltą pavasario dieną.

Mažus ir didelius Šeimų šventės dalyvius džiugino kinologų pasirodymai su šunimis. Šventės metu visos mamytės ir tėveliai kartu su savo vaikais galėjo dalyvauti profesionalių trenerių treniruotėse ir išmokti naudingų pratimų kūnui ir sielai. Profesionalūs sportininkai vedė treniruotes ir pasakojo apie įvairias sporto šakas. Šventės metu vyko krepšinio turnyras 3×3, kurio nugalėtojai turės galimybę išbandyti savo jėgas krepšinio kovoje prieš žinomus Lietuvos krepšininkus.

Tėvams atsipūsti nuo savo mažųjų atžalų padėjo batutai, vandens kamuoliai ir kitos atrakcijos. Visų pramogų metu scenoje dainavo ir šoko įvairūs kolektyvai, o nuo 15.00 val. į sceną žengė ir savo dainomis džiugino garsiausi Lietuvos atlikėjai.

Šiais metais „Žinių radijas“ Šeimų šventę transliavo internetu tiesiogiai.

„Gera Prienuose“

Komentarai

komentarai