Renginys Jiezne „Pasitikime saugią vasarą“

0
1625

2Vasara prasideda gražia švente – Tarptautine vaikų gynimo diena. Ši vasaros diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti vaikus.

Valstybės įmonė „Automagistralė“ Jiezno kultūros ir laisvalaikio centre gegužės 24 dieną pasitiko netradiciškai. Pagrindinis šventės tikslas buvo pasirūpinti, kad Jiezno seniūnijos vaikai vasarą pasitiktų patikrinę eismo saugumo žinias.

Dalyvauti skelbiamoje programoje galėjo registruoti 8-12 metų vaikai. Pirmoji komandoms paruošta užduotis „Šviesoforo varžytuvės“ dar kartą įrodė, kad gatvėje negalima blaškytis. Pereiti gatvę reikia atidumo. Vaikai šių įgūdžių mokosi mokykloje, bet atsidūrę kitoje aplinkoje 1daro klaidas. Padaryta klaida gatvėje gali tapti lemtinga, todėl šiuos įgūdžius reikia nuolat įtvirtinti. Antroji komandoms parengta užduotis „Protų mūšis“ pradžiugino į šventę su vaikais atvykusius tėvus, svečius, mokytojus. Vaikai atsakinėjo į paruoštas viktorinos užduotis apie kelio ženklus, kelių eismo taisykles.

Talkinant Jiezno seniūnui, Jiezno kultūros ir laisvalaikio centro direktorei, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariato pareigūnėms komisija paskelbė renginio nugalėtojus. Dovanomis ir šviesą atspindinčiais atšvaitais apdovanotiems vaikams palinkėta saugios vasaros.

Prienų r. PK informacija

Komentarai

komentarai