Rajono liaudiškų šokių kolektyvai – konkurso „Iš aplinkui 2016“ nugalėtojai

0
2060

1Lapkričio 26 d. Širvintose vyko kas dvejus metus rengiamas vyresniųjų liaudiškų šokių grupių konkursinis sambūris „Iš aplinkui“. Į šį sambūrį, rengiamą nuo 2002 m., Širvintų kultūros centras ir Lietuvos nacionalinis kultūros centras sukviečia geriausius Lietuvos šokių kolektyvus.

Šiais metais iš įvairių Lietuvos regionų į spalvingą šokių ir muzikos šventę atvyko daugiau kaip 500 šokėjų. Paruošusios naujas scenines kompozicijas, konkurse varžėsi 29 šokių grupės trijose kategorijose – miestų, rajonų centrų, miestelių ir kaimų.

Prienų kultūros ir laisvalaikio centro liaudiškų šokių ansamblio „Trapukas“ vyresniųjų grupė (vadovas Darius Žilinskas) rajono centrų grupėje tarp dvylikos kolektyvų užėmė 1-ąją vietą. Kolektyvas atlik2o „Pamario apvalcių“ ir „Marcinkausko oirą“. Beje, pastarasis šokis komisijos buvo įvertintas – kaip išraiškingiausiai atliktas šokis.

Kaimo bendruomenės „Balbieriškis“ vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Ringis“ (vadovas Raimundas Markūnas) konkurso komisijos sprendimu buvo pripažinta sambūrio Mažuoju laureatu ir kolektyvui paskirta 500 Eur premija. Ringiečiai konkurse šoko 2 šokius – „Subatvakarį“ ir „Rūtų polką“.

Pilnos įspūdžių dienos išvarginti šokių kolektyvai namo grįžo pakilios nuotaikos.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai