Projekto „Misija Sibiras 16“ dalyviai lankysis Prienuose

0
1979

1Keturiolika ekspedicijų „Misija Sibiras“ jau surengta, šiemet jubiliejinė – penkiolikta. Labdaros ir paramos fondo „Jauniems“ įgyvendinamo projekto „Misija Sibiras“ metu jauni žmonės vyksta į apleistas Sibiro vietoves susitikti su dar ten tebegyvenančiais lietuvių tremtiniais ir sutvarkyti apleistų kapaviečių. Nuo 2006 m. savo norą dalyvauti projekte išreiškė daugiau nei 11 tūkst. jaunų žmonių, suorganizuota keturiolika ekspedicijų bei tūkstančiai pristatymų mokyklose, universitetuose, bendruomenių centruose, eksponuota šimtai jaunimo ekspedicijų fotografijų parodų, sukurtas ne vienas dokumentinis filmas. Visa tai prisidėjo prie jaunosios kartos pilietiškumo bei didžiavimosi savo valstybe.

Šių metų komanda savo misiją vykdys Rusijos Federacijoje, Igarkoje.

Prieš išvykdami ekspedicijos „Misija Sibiras“ dalyviai apsilankys VšĮ „Meninė drožyba“ – Prienų tradicinių amatų centre. Tai jau trečias kartas, kai prieš šią misiją jaunimas iš visos Lietuvos suvažiuoja į Prienus įgauti praktinių ir teorinių kryždirbystės amato žinių, kurios labai praverčia tvarkant tremtinių kapinaites Rusijoje.

Gal ir Jus sudomino ši informacija, nes turite Igarkoje gyvenančių pažįstamų lietuvių ir norite perduoti jiems žinutę? Kviečiame birželio 18 d. (šeštadienį) nuo 13 iki 17 val. (Jums patogiu laiku) į VšĮ „Meninė drožyba“ sodybą – susitikti su projekto „Misija Sibiras 16“ dalyviais.

VšĮ „Meninė drožyba“ informacija

Komentarai

komentarai