Pristatytos renovuotos Prienų kultūros ir laisvalaikio centro erdvės

0
3816

2 Spalio 28 d. iškilmingai atidarytos renovuotos Prienų kultūros ir laisvalaikio centro erdvės. Simbolinę juostelę perkirpo Prienų r. savivaldybės mero pavaduotojas Algis Marcinkevičius, Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas Rimantas Šiugždinis bei Prienų kultūros ir laisvalaikio centro direktoriaus pavaduotoja kultūrinei veiklai, laikinai einanti direktoriaus pareigas, Ligita Gediminienė.

Kultūros ir laisvalaikio centras renovuotas vykdant projektą „Prienų rajono savivaldybės kultūros centro pastato Prienuose, Vytauto g. 35, rekonstravimas“. Atlikta techninio projekto korektūra, įrengtas keltuvas neįgaliesiems, suremontuota I aukšto fojė bei II aukštas (koridoriai, repeticijų patalpos, sanitariniai mazgai, pagalbinės patalpos). Projektas buvo finansuojamas iš Valstybės investicijų programos ir Savivaldybės biudžeto lėšų. 2008–2016 m. panaudota 957 663 Eur, atlikta darbų už 163 822 Eur.

Šiuo metu yra parengtas projektinis pasiūlymas ir bus teikiama naujo projekto paraiška finansavimui gauti. Preliminari projekto pradžia – 2017 m. gegužės mėn., trukmė – 24 mėn. Projekto biud1žetas – 621 358 Eur. Planuojama renovuoti Kultūros ir laisvalaikio centro didžiąją salę.

Renginio metu visus susirinkusius džiugino Marijampolės kolegijos ir Kvietiškių dvaro istorinių šokių kolektyvas „Reveransas“ ir Prienų kultūros ir laisvalaikio centro vokalinė grupė.

Antroje renginio dalyje buvo pristatyta kraštietės menininkės Aušros Deltuvienės autorinių darbų paroda „Tai aš…“ Parodoje eksponuojami keramikos, šilko tapybos, porceliano ir kiti darbai.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai