Prienuose vyko protų mūšis „Išlukštenk riešutėlį“

0
3367

2 Kaip ir praeitais metais pirmąjį vasaros mėnesį Prienų jaunieji socialdemokratai organizavo protų mūšį „Išlukštenk riešutėlį“.

Birželio mėnesio pabaigoje Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos patalpose įvyko jau antrasis Prienų jaunimiečių organizuojamas protų mūšis, kuris šiais metais sulaukė dar daugiau dėmesio. Renginys buvo organizuojamas tam, kad skatintų bendradarbiavimą tarp įvairių miestų LSDJS skyrių, tarp jaunų žmonių.

Renginyje dalyvavo 5 komandos: Alytaus komanda, pavadinimu „Panabagybės“ (Agnė Buzūnaitė, Deividas Tymukas, Juozas Rūškys ir Darius Šalaševičius), Birštono komanda „Vandal‘ai“ (Dovilė Adamonytė, Domantė Mikelinskaitė, Rimantė Kurkauskaitė ir Mantas Andriukevičius), „Jonavos jaunimiečiai“ (Birutė Gailienė, Simona Damulienė, Karolina Petrenčiuk, Raminta Medvedevaitė ir Arnas Čekanavičius), Birštono komanda „Neištariu“ (Indrė Martusevičiūtė, Julija Zajančkauskaitė, Justas Martusevičius, Povilas Bendinskas), o Prienus aststovavo komanda „Dvariukas“ (Dalius Juodsnukis, Mindaugas Rukas, Aurimas Liaudinskas, Daugird3as Simonaitis ir Andrius Kamarauskas).

Renginio pradžioje Prienų Jaunųjų socialdemokratų pirmininkas Mindaugas Rukas pasveikino susirinkusius, padėkojo už aktyvų bendradarbiavimą ir pakvietė pradėti žaidimą.

Protų mūšį „Išlukštenk riešutėlį“ sudarė 80 įvairaus pobūdžio klausimų, visas žaidimas buvo suskirstytas į 8 etapus: du iš jų buvo sudaryti iš garsinių klausimų, kuriuose dalyviai girdėjo įvairias melodijas iš filmų, dainų ar serialų, kur reikėjo atspėti pavadinimą ar atsakyti į kitus klausimus, penki etapai buvo apie bendrus dalykus, taip pat vienas stresinis etapas, kurio metu atsakymui dalyviai laiko turėjo tris kartus mažiau, nei kituose etapuose.

Po atkaklios kovos pergalę iškovojo Birštono komanda „Vandal‘ai“, tiktai keliais taškais aplenkę Alytaus „Panabagybės“ komandą, treti liko „Neištariu“ jaunuoliai.

Po 8 etapų protmūšio dalyvių laukė dar viena, tikrai ne lengvesnė, fizin1ė užduotis. Dalyviams buvo paruošta „Just dance“ šokis, kurį jie išsirinko burtų keliu, kiekvienos komandos nariai, stebėję atliekamus šokius balsavo individualiai už labiausiai patikusį atlikimą. Tokiu būdu komandos galėjo užsidirbti papildomų taškų. Daugiausiai taškų už šokio rungtį pelnė Prienų „Dvariuko“ komandos vaikinai.

Nugalėtojai buvo apdovanoti prizais. Jaunimo vardu dėkojama renginio globėjui, seimo nariui Andriui Palioniui.

Evelina Paužaitė

Komentarai

komentarai