Prienuose paminėtas Jaunimo politikos 20-metis

0
2086

2 Rugsėjo 8 d. Nemuno kilpų regioninio parko Prienų lankytojų centre vyko protmūšis. Teminį renginį visos Lietuvos mastu organizuoti kvietė Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Prienuose renginį organizavo Prienų rajono savivaldybės administracija, jaunimo garantijų iniciatyvos koordinatorė Raimonda Račkytė kartu su Prieniečių protų kovų komandos narėmis Loreta Šaltiene ir Kristina Žukliene.

Viso dalyvavo 8 komandos, apie 40 žmonių, norinčių pramankštinti smegenis ir gerai praleisti laiką po dienos darbų. Protmūšį sudarė 5 skirtingų temų turai. Kadangi renginys buvo skirtas Jaunimo politikos dvidešimtmečiui Lietuvoje paminėti, dviejų  turų klausimai buvo susiję su Jaunimo politika ir tapo iššūkiu ne vienai dalyvaujančiai komandai. Susumavus penkių turų balus paaiškėjo, kad stipriausia – „Dvariuko“ komanda.

3Prienuose protmūšis vyko ne pirmą kartą, tokius renginius organizuoja prieniečių protų kovų komanda, Prienų jaunieji socialdemokratai, „Žiburio“ gimnazistai.

Renginio vedėjos džiaugėsi, kad jų iniciatyvos yra matomos ir Prienų rajono savivaldybė pakvietė kartu organizuoti šį teminį protmūšį.

Artimiausias protmūšis Nemuno kilpų regioninio parko Prienų lankytojų centre vyks rugsėjo 15 d. 18 val. (Kranto g. 8), kviečiame registruotis el. paštu berzoprotmusis@gmail.com ir aktyviai dalyvauti.

Prienų r. savivaldybės ir geraprienuose.lt informacija

Komentarai

komentarai