Prieniškis Tadas Juodsnukis sėkmingai pasirodė „Muzikinės kaukės“ projekte

0
4989

1Spalio mėnesį prasidėjęs BTV šou „Muzikinė kaukė“ pasiekė finišo tiesiąją – Šv. Kūčių vakarą išrinktas projekto nugalėtojas.

Po ilgos ir įnirtingos kovos penktojo „Muzikinės kaukės“ sezono nugalėtoja tapo Rūta Ščiogolevaitė, surinkusi 5243 žiūrovų balsus. Antrą vietą užėmė Tadas Juodsnukis (4941 balsas), kuris ne kartą buvo išsiveržęs į pirmą vietą. Trečią vietą užėmė Tadas Rimgaila (1967 balsai), ketvirtoje vietoje liko Valentinas Krulikovskis, už kurį žiūrovai balsavo 902 kartus.

Penktojo „Muzikinės kaukės“ sezono finalininkai – Rūta Ščiogolevaitė, Tadas Juodsnukis, Valentinas Krulikovskis ir Tadas Rimgaila – atliko po du kūrinius. T. Juodsnukis tapo Mantu Jankavičiumi ir atliko jo dainą „Čiuožki“ bei Luciano Pavarotti.

„Pagaliau atėjo laikas, kai nieko nebebijau ir galiu būti savimi, niekam nepataikaudamas, – nebesu jaunas ir naivus, vis norintis kažkam įtikti. Pagaliau išsiugdžiau tvirtą charakterį ir su laiku, tikiu, kad susiformuos toks pat tvirtas ir aiškus mano muzikinis kelias“, – pokalbį pabaigė T. Juodsnukis.