Prieniškio įamžintas trigalvis elnias sužavėjo ir britus

0
28476

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPrieniškio laukinės gamtos fotografo Renato Jakaičio „sumedžiotas“ išskirtinis kadras sulaukė pasaulio žiniasklaidos dėmesio. Trigalvio elnio, sustingusio paslaptingo žieminio miško fone, nuotrauka sužavėjo britus „Daily Mail“.

„Tokį kadrą pavyksta padaryti tik kartą gyvenime“, – prisipažino 37 metų fotografas iš Prienų, žvėris ir paukščius fotografuojantis jau daugiau kaip 15 metų.

Iš tiesų elnias nuotraukoje – ne trigalvis. Tai trys elniai danieliai, taku einantys vorele vienas paskui kitą. Jie visi trys atsisuko, išgirdę fotoaparato garsą.

R. Jakaitis šį kadrą su įspūdinga optine iliuzija „sumedžiojo“ Panevėžio apylinkių miškuose prieš gerus trejus ar ketverius metus.

Fotografas, išmanantis laukinių gyvūnų elgseną, žinojo, kad žiemą elniai dažnai vaikšto grupėmis vienas paskui kitą. Jis sekė paskui elnių grupę, tikėdamasis įdomių kadrų, tačiau nesitikėjo, kad jie visi atsisuks tuo pat metu.

Tada jis padarė daug1 kadrų, bet tik peržiūrėjęs juos suprato, kokį neįtikėtiną įspūdį pavyko užfiksuoti.

R. Jakaičio darbas tiesiogiai susijęs su gamta – jis dirba Nemuno kilpų regioniniame parke.

Jo naudojama technika – „Canon“.

Fotografas gali pasididžiuoti ir daugybe kitų įspūdingų nuotraukų. Kurtinio skrydis, smalsi ant dviejų kojų pasistiebusi kiaunė, plačia išžiojusi snapą giedanti meldinė nendrinukė, šuolyje sustingusi lapė – visi šie gyvūnai „sumedžioti“ pro R. Jakaičio fotoaparato objektyvą.

anglija.today

Komentarai

komentarai