Mes jais didžiuojamės

0
1376

DSCF1124Ant nuogų šakų jau sprogsta pumpurai… Rami upė… Šaltinėlio čiurlenimas tarp žibučių kupstų… Krioklio gausmas… Į langą barbena lietaus lašai… Saulė nutvieskia pasaulį pavasariu…  Gražu žiūrėti – žmonės šypsosi, dalinasi gerumu ir mėgaujasi gyvenimu iš naujo. Galva yra apsvaigusi nuo naujų idėjų, minčių ir darbų. Norisi keistis, norisi matyti aiškiau, norisi girdėti garsiau, norisi pamilti gyvenimą iš naujo ! Tai tik maži stebuklai…

O čia, mokykloje skamba mokinių balsai ir juokas, skambutis kviečia pamokon ir iš jos, mokytojas atverta širdimi veda mokinį klaidžiu žinių keliu, dalina išmintį, moko įžvelgti gyvenimo prasmę ir didžiąsias vertybes, o mokinys nuoširdžiai visa tai priima, išsaugo ir pritaiko šiame sudėtingame skubančiame pasaulyje. Puiku, kad yra tokia diena, kai stabteli ir pasvarstai, kas nuveikta ir ką dar gali nuveikti, kam ir už ką padėkoti. Jau ne pirmą kartą „Revuonos‘‘ pagrindinėje, gegužės 7-ąją minint 97-ąjį mokyklos gimtadienį, sumanyta gražiai ir prasmingai apvainikuoti mokslo metus. Šią dieną džiaugiamės atliktais darbais, pasiekimais, bet labiausiai didžiuojamės savo mokinių išradingumu, akademiniais, meniniais ir sportiniais laimėjimais: I vieta Prienų rajono mokyklų pradinių klasių mokinių sporto varžybose „Greiti ir vikrūs“; I vieta rajono teisinių žinių konkurse „Temidė“;  II vieta regioniniame teisinių žinių konkurse „Temidė“;  I vietos užimtos pradinių klasių mokinių konkurse „Šviesoforas“ rajone ir regione; I vieta Prienų rajono ir Birštono savivaldybių mokinių lengvosios atletikos keturkovės komandinėse varžybose; I vieta Lietuvos mokinių olimpinio festivalio berniukų mažojo futbolo 5×5 rajoninėse varžybose; I vieta Lietuvos mokinių olimpinio festivalio berniukų mažojo futbolo 5×5 zoninėse varžybose;  I vieta Lietuvos mokinių olimpinio festivalio berniukų mažojo futbolo 5×5 tarpzoninėse varžybose; 23 mokiniai pateko tarp 10 geriausių Prienų rajono moksleivių savo amžiaus grupėse respublikiniame konkurse „Kengūra 2015“ ir t.t. Iš viso pagerbta apie 80 mokinių, pasiekusių didelių nuopelnų mokslo, menų ir sporto srityse bei garsinusių mokyklą ne tik Prienų rajone, bet ir respublikoje. Visi šie mokiniai, uoliai dirbę, siekę kūrybinių aukštumų, yra Revuonos Spinduliukai, todėl gausų būrį susirinkusių sveikino mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė, sveikinimus perdavė seimo narys Andrius Palionis. Visiems įvairių konkursų bei olimpiadų – raiškiojo skaitymo, rašinių, konkursų „Kengūros“, „Olympis‘‘,  geografijos, biologijos, fizikos, chemijos ir kitų sričių – nugalėtojams direktorė įteikė apdovanojimus.

DSCF1111Jau 4-tą kartą už dalyvavimą tarptautinėje gamtosauginių mokyklų programoje ir puikius pasiekimus mokykla apdovanota Žaliąja vėliava ir sertifikatu. Programai vadovauja biologijos mokytoja Lina Guobienė. Gamtosauginio komiteto nariai ir mokyklos direktorė šventės metu vėliavą priėmė iš Žaliųjų organizacijos atstovo ir Gamtosauginių mokyklų koordinatoriaus Lietuvoje Renaldo Rimavičiaus rankų.

Pakili nuotaika, švytintys veidai, iškilmingą momentą įamžinančios nuotraukos, gausūs aplodismentai – šventinė atmosfera gaubė visus, kuriems teko tą dieną ateiti į aktų salę. Nuotaiką dar labiau stiprino pakilūs muzikiniai intarpai – muzikos mokytojos Valės Gustaitienės parengtų mokinių dainos, mokyklos himnas ir jaunieji šokėjai, vadovaujami Ginos Kareivaitės.

DSCF1108Darkart nuoširdžiai sveikiname visus tuos, kurie savo nuopelnais tapo „Revuonos‘‘ pasididžiavimu ir linkime toliau veržliai eiti pažinimo ir kūrybinių ieškojimų keliu.

Prienų „Revuonos‘‘ pagrindinės mokyklos informacija

 

 

Komentarai

komentarai