Kviečiame įsijungti į pavasarinę aplinkos tvarkymo akciją Prienuose

0
1575

1Natūralu, kad po žiemos sąstingio suspindus pirmiesiems šiltiems saulės spinduliams, bundant viskam, kas gyva, ir žmogus suskanta savame kieme apsikuopti.

Šiemet dar neatė­jus pa­va­sa­riui, grei­čiau už pir­mą­sias ži­bu­tes mieste iš­vy­dome riog­san­čias šiukšles. Jų gausu visur – daugiabučių kie­muose, pakelėse, par­ko ir skverų priei­go­se, miesto apylinkėse.

Prienų seniūnijos seniūnas Algimantas Matulevičius su seniūnijos talkininkais, žmonėmis, atliekančiais visuomenei naudingus darbus už gaunamas pašalpas, nuolat, praktiškai be žiemos pertrūkio, ro­do pa­vyz­dį. Ap­si­gink­la­vę pjūklais, kirviais, maišais tvarko viešąsias miesto erdves.

Jau kelintus metus, nelaukdami, kol būsime pa­kvies­ti į kas­me­tinę šva­ri­ni­mo­si ak­ci­ją „Da­rom“, raginame visus suskubti tvarkytis.

Talkas surengti Prienuose kviečiami visi, kuriems rūpi, kad miestas būtų švaresnis ir gražesnis. Kviečiami ne tik mieste esančių valstybės, savivaldybės institucijų, kitų organizacijų ir įstaigų darbuotojai, bet ir daugiabučių namų gyventojai, Sodininkų ir Garažų bendrijų nariai, individualių namų savininkai – visi prieniečiai.

Apie rengiamas talkas prašome informuoti seniūnijos darbuotojus, kad jie žinotų, kur sukauptos atliekos, ir galėtų organizuoti išvežimą. Krauti atliekas taip pat reikėtų su seniūnu suderintose, gerai privažiuojamose vietose. Kad šiukšlės nebūtų išsklaidytos, jos turi būti sudėtos į maišus (nemaišyti žaliųjų atliekų su buitinėmis).

Jeigu dar neturite nuolatinės vietos, kurią tvarkote, kreipkitės į seniūniją Vytauto g. 35, tel.:  (8 319) 61 108 / 52 195,  el. paštu: prienuseniunas@prienai.lt,  irena_stasytiene@yahoo.com.

Kaip ir kasmet parodykime, kad mums iš tikrųjų rūpi miestas, kad jį esame pasirengę puoselėti ir gražinti.

Prienų seniūnija

Komentarai

komentarai