Krepšinio turnyro „PAKUONIS’22 3×3“ organizatoriai ieško rėmėjų!

0
1426

Rugpjūčio 13 d., Prienų rajono, Pakuonio seniūnijos šventės metu, organizuosime jau antrus metus iš eilės vyksiantį 3×3 krepšinio turnyrą „PAKUONIS’22 3×3“.

Praėjusiais metais pirmą kartą vykusiame turnyre sulaukėme didelio susidomėjimo tiek iš sportininkų, tiek iš žiūrovų, todėl šiais metais planuojame dar didesnį renginį, tam pasitelksime renginių vedėją, taip pat pramogas žiūrovams, tad pasižadame renginį pakelti į dar aukštesnį lygį!

Norime augti, tobulėti ir vystyti mūsų organizuojamą turnyrą, tad norime paprašyti Jūsų partnerystės arba paramos. Jos dydis ir forma nėra svarbi. Savo galimybėmis bei Jūsų pagalba norime bendradarbiauti ir sukurti neeilinę krepšinio šventę mūsų krašte.

Dalis lėšų iš rėmėjų, partnerių bei kiekvienos turnyro komandos startinio mokesčio bus skirti Ukrainos didvyriams paremti!

Ką mes galime Jums pasiūlyti? Įmonės logotipo, veiklos ar produkcijos viešinimą savo reklaminiame stende internete (Facebook, Instagram platformose), reklama turnyro metu, kuria pasirūpins renginio vedėjas.

Norime išpildyti tiek Jūsų lūkesčius, tiek sukurti įsimintiną šventę. Jei Jus sudomino galimybė bendradarbiauti, mielai atvyksime į susitikimą suderinti detales bei įsitikinti, kad mūsų reklamos galimybės atitiks Jūsų lūkesčius. Tikimės, kad apsvarstysite mūsų pasiūlymą ir galėsime sėkmingai bendradarbiauti.

Kontaktai: lukasvainikevicius@gmail.com; 860082881

Rytis Kavaliauskas

Komentarai

komentarai