Kovo 11-oji Išlauže

0
1476

Jaukiai, ramiai, pilietiškai – Išlaužas šventė Kovo 11-ąją. Laisvę. Su džiaugsmu ir ramybe veiduose. Tradiciškai su šventiniu tortu ir trispalviniais balionais pripildytais norų ir svajonių bei linkėjimų Lietuvai.

Renginys tradiciškai prasidėjo nuo Lietuvos Respublikos himno, toliau programoje sveikinimo žodžius tarė Išlaužo seniūnijos seniūnas Tomas Skrupskas, Prienų rajono vicemeras Algis Marcinkevčius. Savo dainas dovanojo Išlaužo pagrindinės mokyklos moksleivė, nuostabaus balso savininkė Viktorija Tadaravičiūtė (moksleivę pasirodymui paruošė Išlaužo pagrindinės mokyklos muzikos mokytoja Aldona Armonienė). Išlaužo bendruomenės moterų kolektyvas visiems susirinkusiems padainavo Lietuvių liaudies dainas, kurioms akompanavo ir muzikantas (akordeonistas) – Ričardas Januškevičius.

Seniūnas renginio pabaigoje padėkojo visiems susirinkusiems ir prie renginio organizavimo prisidėjusiems aktyvistams, įteikė simboliškas padėkas. Padėkas gavo: Viktorija Tadaravičiūtė, Aldona Armonienė, Išlaužo pagrindinė mokykla, Išlaužo bendruomenė ir Roberta Ažukaitė-Zacharevičienė.
 
Tradicijos yra geras dalykas, jos vienija ir jungia žmones, bendruomenes. Prie šventinių balionų sugalvotus norus ir palinkėjimus Išlaužo bendruomenė paleido į nakties platybes, su šypsenomis veiduose, tikėdami, kad viskas išsipildys. O taip ir bus.

Renginį organizavo Išlaužo laisvalaikio salė, Išlaužo seniūnija, Išlaužo bendruomenė ir Išlaužo pagrindinė mokykla. Organizatoriai dėkoja visiems renginio dalyviams ir žiūrovams.

Išlaužo laisvalaikio salės informacija

Komentarai

komentarai