KMT organizatoriai: „Prienai vienu žingsniu padarė daugiau nei visos Lietuvos vyriausybės, kartu sudėtos, garsinant šalies vardą“

0
2339

Jei Prienų-Birštono „Vytauto“ komandos naujokai – JAV socialinių tinklų žvaigždės broliai LiAngelo ir LaMelo Ballai – iš tiesų atvyks į savo naują stotelę Lietuvoje ir išbus čia ilgiau nei mėnesį, juos turėtume išvysti vasarį Klaipėdoje rengiamame SIL-Karaliaus Mindaugo taurės turnyre.

Šių varžybų finalo ketverto ekipos uostamiestyje rungtyniaus 2018 metų vasario 17-18 dienomis.

Per Vilniuje surengtą spaudos konferenciją, skirtą SIL-Karaliaus Mindaugo taurės turnyrui, daug kalbėta apie „Vytauto“ ekipos naujokus brolius Ballus ir jų galimybę dalyvauti finalo ketverto turnyre uostamiestyje.

Priminsime, jog sutartys su devyniolikmečiu LiAngelo ir šešiolikmečiu LaMelo sudarytos iki sezono pabaigos, o prie komandos naujokai turėtų prisidėti sausio mėnesio pradžioje. Tiesa, sutartyje numatyta galimybė po mėnesio nutraukti sutartį su jais.

Žinia, jog socialinių tinklų žvaigždės pirma savo karjeros stotele pasirinko Lietuvą ir komandą „Vytautas“, pasirodė visuose pagrindiniuose JAV laikraščiuose.

LKL komunikacijos direktoriaus Šarūno Mazalo teigimu, dėmesys iš užatlantės neslūgsta: domimasi, kaip būtų galima nušviesti Ballų atvykimą į Lietuvą, taip pat varžybų transliacija. Tiesa, viskas kol kas apsiriboja vien kalbomis.

„Amerikiečiai pradėjo domėtis Lietuva, LKL, jiems įdomus tas projektas, – sakė Š. Mazalas. – O kaip Ballus įtrauksime į turnyrą, priklausys nuo to, ar jie išbus Lietuvoje iki Karaliaus Mindaugo taurės turnyro. Neabejotinai kaip nors juos įtrauksime į turnyrą, norime, kad LKL būtų girdimas pasaulyje.“

Savo nuomonę apie brolių Ballų atvykimą į „Vytauto“ ekipą turėjo ir Prienuose gimęs ir augęs LRT generalinis direktorius A. Siaurusevičius.

„Brolių atvykimas bus nauja patirtis Lietuvos krepšiniui. Šią akciją jau dabar galima laikyti labai rezultatyvia, nes peržiūrų socialiniuose tinkluose skaičiai yra kartais protu nesuvokiami – keliasdešimt milijonų. Manau, Prienų komanda vienu žingsniu padarė daugiau nei visos Lietuvos vyriausybės, kartu sudėtos, garsinant šalies vardą. Šeštadienį buvau Prienuose. Faktas – arenoje sėdėjo „New York Times“ korespondentai. Kai tai paskelbiau savo facebook.com paskyroje, net žmona nenorėjo patikėti. Svarbiausia, kad broliai atvažiuotų. Dabar tik klausimas – kaip tuo pasinaudoti. Nes atvyksta ne tik krepšininkai, bet ir socialinių tinklų žvaigždės. Tai bus tam tikras eksperimentas. O kaip tuo pasinaudoti, Lietuva turės pagavoti. Gal tai ir atrodo juokinga, bet „Vytauto“ sutartis su Ballais – investicija, kuri nieko nekainavo ir jau atsiperka“, – aiškino jis.

basketzone.lt informacija

Komentarai

komentarai