Kisielius: „Per Kūčias alkoholio gi negersi, kisielius – skanus, lietuviškas gėrimas“ (Video)

0
1177

2Laimonas Kisielius 2014-2015 metų sezone gynė „Pieno žvaigždžių“ ekipos garbę ir su ja padovanojo fantastišką ketvirtfinalio seriją su „Juventus“ ekipa. Tiesa, akistata su Utenos klubu baigėsi nesėkmingai, serija buvo pralaimėta rezultatu 2:3.

L. Kisielius buvo vienas svarbiausių Pasvalio ekipos žaidėjų ir per susitikimą vidutiniškai pelnydavo po 12,7 taško, atkovodavo po 4,3 atšokusio kamuolio ir rinkdavo po 13,5 naudingumo balo. Ypač sėkmingas rungtynes puolėjas sužaidė gegužės 8 dieną, kai ketvirtose serijos rungtynėse svečiuose pelnė 32 taškus, atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 35 naudingumo balus.

Tačiau tai jau istorija. Laimono Kisieliaus karjeros keliai ir vėl atvedė į Prienus, kur krepšininkas rungtyniavo 2013-2014 metų sezone.

„Sentimentai žinoma lieka, visada prisimeni geriausius laikus. Tai kas vyksta už aikštelės ribų, kad ir tai, jog mes gyvename vienoje vietoje ir prireikus cukraus gali nueiti pas komandos draugą ir pasiskolinti. Atmosfera tada būna tokia šiltesnė, geriau sutariame tiek aikštelėje, tiek ir už jos ribų. Ir kai pasiūlo finansiškai geresnį kontraktą, visada atkreipi dėmesį ir į tas mažas, bet svarbias detales“, – LKL TV teigė Laimonas Kisielius.

Karjeros pradžioje Kisielius 6 metus praleido už Atlanto, vėliau rungtyniavo Ukrainoje, Kaune ir Šiauliuose. Prisimindamas metus praleistus Jungtinėse Amerikos Valstijose puolėjas džiaugiasi, kad priėmė tokį sprendimą.

„Tuo metu neturėjau kažkokios galimybės rungtyniauti stipriausioje Lietuvos krepšinio lygoje ar gauti panašų pasiūlymą, todėl JAV tuo metu pasirodė labai geras šansas ir gauti išsilavinimą, ir pamatyti kitą krepšinio kultūrą. Tie šeši praleisti metai davė tikrai daug. Gerai išmokau kalbą, pamačiau pasaulio ir susipažinau su tikrai įdomiais žmonėmis.

Iš karto po universiteto turėjau raiščių traumą, todėl pusę metų negalėjau žaisti. Po reabilitacijos atsirado galimybė sportuoti su Kauno „Aisčių“ komanda, bet nesusitarėme dėl finansinių sąlygų. Po to sportavau su „Šiauliais“, tačiau jie ieškojo kitos pozicijos krepšininko. Tačiau tuomet atsirado galimybė išvykti į Ukrainą, ten gaudavau daug minučių aikštelėje, o to labai reikia profesionalo karjerą pradedančiam krepšininkui“, – apie karjeros vingius pasakojo puolėjas.

Specialiame interviu Laimonas Kisielius taip pat pasakojo apie Virginijaus Šeškaus krepšinio filosofiją, „Manchester United“, kūčių stalą ir kisielių.

lkl.lt

 

Komentarai

komentarai