Kalėdinis Prienų badmintono turnyras

0
3342

Šių metų gruodžio 23 dieną, buvo surengtas jau tradicinis kalėdinis Prienų badmintono turnyras. Turnyrą organizavo Prienų badmintono klubas. Turnyro vyriausiasis teisėjas buvo Dalius Juodsnukis, o turnyro administratorė Samanta Staseliūnaitė. Turnyro dalyviai buvo suskirstyti į dvi pajėgumo grupes ir varžėsi dėl proginių medalių.

Turnyras prasidėjo nuo abiejų pajėgumo grupių vyrų ir moterų dvejetų. Moterų dvejeto grupėje 3-ąją vietą iškovojo Birutė Baranauskaitė kartu su Kamila Bikauskaite, 2-ąją vietą iškovojo Fausta Balčiukynaitė ir Ūla Sinkevičiūtė, o visus varžovus įveikė ir 1-ąją vietą iškovojo Agnė ir Paulina Stravinskaitės.

Pradedančiųjų ir veteranų grupėje vyko įnirtinga vyrų dvejetų kova, tačiau 3-ąją vietą iškovojo Ernestas Leonavičius ir Pranas Jucys, 2-ąją vietą iškovojo Česlovas Bankauskas ir Vincas Dekinevičius, o nenugalimi buvo ir 1-aja vieta džiaugėsi Vytautas Stravinskas ir Nojus Šabasevičius.

Pažengusiųjų grupėje vyko tikras mūšis dėl kiekvieno taško, vis dėlto 3-ąją vietą iškovojo Darius Mieliauskas kartu su Pauliumi Jūru, 2-ąją vietą pelnė Deivydas Žilinskas ir Eimantas Aliulis, o visas pergales iškovojo ir 1-ąją vietą laimėjo Gytis Majauskas ir Dainius Zinkus.

Mišrūs dvejetai taip pat buvo žaidžiami atskirose pajėgumo grupėse. Pradedančiųjų ir pažengusiųjų grupėje 3-ąją vietą iškovojo Ūla Sinkevičiūtė ir Laurynas Cibulskas, 2-ąją vietą Vincas Dekinevičius ir Kamila Bikauskaitė, o 1-aja vieta džiaugėsi Pijus ir Paulina Stravinskai.

Vyrų vienetas buvo žaidžiamas atskirose meistriškumo grupėse, o moterų vienoje. Moterų grupėje įnirtinga kova vyko tik dėl antros vietos, nes 1-ąją vietą kaip ir buvo tikėtasi nesunkiai iškovojo Agnė Stravinskaitė, 2-ąją vietą iškovojo Paulina Stravinskaitė ir trečia buvo Ieva Berkmonaitė.

Visą turnyrą vainikavo vyrų vieneto kova. Pradedančiųjų ir veteranų grupėje 3-ąją vietą iškovojo Pijus Stravinskas, 2-ąją vietą Vytautas Stravinskas ir 1-ąją vietą iškovojo Ernestas Leonavičius.

Įnirtingiausia kova vyko pažengusiųjų vieneto grupėje. Žaidėjai negailėjo nei savęs nei inventoriaus. Šioje grupėje buvo daug vienodo pajėgumo žaidėjų, todėl vyko labai įtempta kova, tačiau 3-ąją vietą iškovojo Deivydas Žilinskas, o finalinė kova vyko tarp Augusto Valatkos ir Gyčio Majausko, tačiau pergalę šventė ir 1-ąją vietą iškovojo labiau patyręs Gytis Majauskas, o 2-aja vieta tenkinosi jaunasis Augustas Valatka.

Prienų badmintono klubo informacija

Komentarai

komentarai